گیلانیان
یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ Sunday, 5 April , 2020
جولای 17, 2019 کد خبر : 74080 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

سرپرست استانداری گیلان :

با حمایت از تولیدات استان ، حقوق مصرف کنندگان بیشتر تامین می شود

با حمایت از تولیدات استان ، حقوق مصرف کنندگان بیشتر تامین می شود

گیلانیان : سرپرست استانداری گیلان گفت: با حمایت از تولیدات استان، حقوق مصرف کنندگان بیشتر تامین می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان که با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان کشور در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد،اظهار داشت: با وجود فراز و نشیب‌‌ها و تلاطم در بازار مصرف بعضی از کالاها در اواخر سال گذشته، در سایه تلاش‌های مدیران ذی ربط و فعالان اقتصادی، اصناف و همکاری‌ های خوب مردم نجیب استان، چالش های کمتری در تولید و توزیع شاهد بوده ایم.

سرپرست استانداری گیلان یکی از دلایل این موفقیت ها در استان وجود زنجیره و چرخه تولید در بخش کشاورزی خصوصا مرغ و همکاری تولید کنندگان و حمایت سازمان جهاد کشاورزی عنوان کرد و افزود: مدیران اقتصادی متناسب با وظایف خود با رصد و نظارت مستمر بازار تلاش کنند از کمبود کالاهای اساسی و ضروری مردم به جد پیشگیری نمایند.

دکتر زارع با بیان اینکه یکی از وظایف سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ، حمایت از تولید و فرآورده‌های داخلی و عرضه خدمات و نظارت بر قیمت ها و تعدیل آن هاست تصریح کرد؛ این سارمان با استفاده از نظرات و اطلاعات میدانی استان ها در اتخاذ تصمیمات میتواند موفق تر باشد .

سرپرست استانداری گیلان در بخش دیگری از سخنان تاکید کرد ؛ فرمانداری‌ها و دستگاه‌های اجرایی ذیربط خصوصا صنعت معدن تجارت و تعزیرات حکومتی با تشدید نظارت و فعال تر کردن تیم‌های نظارتی در کنترل قیمت ها جدیت بیشتری داشته باشند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان کشور نیز در این نشست با اشاره به نوسان قیمت برخی از کالاها در کشور عنوان داشت: با پیشنهاد سازمان جهاد کشاورزی و تصویب ستاد تنظیم بازار قیمت مرغ برای مصرف کننده مصوب شده که بزودی اعلام میشود و هر قیمتی بالاتر از قیمت تعیین شده خلاف در حکم خلاف مصوبات تنظیم بازار و خلاف مقررات بوده و براساس قانون تعزیرات توسط بازرسان استانی برخورد خواهد شد.

عباس تابش یادآور شد: با توجه به اعلام ستاد تنظیم بازار کشور، شرکت بازرگانی ایران و جهاد کشاورزی شکر به اندازه کافی به استان‌ها تخصیص داده شده و هیچ کمبودی وجود ندارد .

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

بزرگ‌ترین سد مخزنی گیلان سرریز شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان:

بزرگ‌ترین سد مخزنی گیلان سرریز شد

صادرات غیر نفتی گیلان در سال گذشته، ۱۲ درصد رشد داشته است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان:

صادرات غیر نفتی گیلان در سال گذشته، ۱۲ درصد رشد داشته است

اعلام نرخ خرید تضمینی برگ سبز چای

رئیس سازمان چای کشور:

اعلام نرخ خرید تضمینی برگ سبز چای

شیب ابتلا به کرونا در گیلان نزولی شد

نماینده تام‌الاختیار وزیر بهداشت در گیلان:

شیب ابتلا به کرونا در گیلان نزولی شد

تحویل سال در کنار بیماران کرونایی