گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
آگوست 1, 2011 کد خبر : 2029 خبر ها

ابراهيم قائد رحمتي فرمانده انتظامي گيلان

با متظاهرین به روزه‌خواری در ملاء عام ، برخورد می شود

با متظاهرین به روزه‌خواری در ملاء عام ، برخورد می شود

گیلانیان به گزارش خبرگزاری فارس از رشت : ابراهیم قائدرحمتی در جلسه انتظامی استان با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان اظهار داشت: رمضان ماه برکت و ماه نزول قرآن و خودسازی است. وی با اعلام آمادگی پلیس گیلان برای رعایت حفظ شئونات مذهبی مردم متدین استان افزود: با حرمت شکنان در ماه مبارک رمضان به شدت برخورد می‌شود. فرمانده انتظامی گیلان با تاکید بر ضرورت حفظ قداست ماه مبارک رمضان بیان داشت: باید در این ماه مبارک از هرگونه تظاهر به روزه‌خواری در واحدهای صنفی و اماکن عمومی خودداری شود.
این مسئول اضافه کرد: متصدیان تمام مراکز پذیرش مانند مراکز پذیرایی درون شهری و بین راهی و غیره که قصد ارائه خدمات در طول روز را دارند مجوز لازم را از مبادی ذی‌ربط اخذ کنند. قائدرحمتی خاطرنشان کرد: واحدهای صنفی پذیرایی و دارای مجوز فعالیت باید نسبت به استتار نمای خارجی مکان در حد متعارف اقدام کنند و به نحوی عمل شود که درون واحد صنفی از بیرون قابل رویت نباشد.
به گفته وی، مراکز پذیرایی مستقر در داخل مراکز اقامتی صرفا مجاز به پذیرایی از مسافران مقیم این مراکز با پوشش مناسب هستند.
فرمانده انتظامی گیلان برگزاری هرگونه مراسم جشن و شادمانی در اماکن عمومی در ایام و لیالی شهادت حضرت علی (ع) را ممنوع اعلام کرد. وی اذعان داشت: با متظاهرین به روزه‌خواری در ملاء عام برابر ضوابط و مقررات برخورد می‌شود. قائدرحمتی از عموم شهروندان گیلانی خواست تا ضمن همکاری با ماموران انتظامی در صورت مشاهده تخلف مراتب را بلافاصله از طریق فوریت‌های پلیس ۱۱۰ به اطلاع ماموران برسانند تا برخورد قانونی با متخلفان صورت گیرد

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی