گیلانیان
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ Sunday, 16 June , 2019
اسفند ۱۸, ۱۳۹۰ کد خبر : 7578 خبر ها

رهبری املشی منتخب مجلس نهم از حوزه انتخابیه رودسر و املش :

با مسئولین جناحی ، باندی و نالایق برخورد می کنم

با مسئولین جناحی ، باندی و نالایق برخورد می کنم

گیلانیان : محمد مهدی رهبری املشی در مراسم جشن شکرانه حضور مردم در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مسجد اعظم املش گفت: آمده ام فقط و فقط برای خدمت بهتر و بیشتر درجهت رفع مشکلات مملکت ومنطقه سهمی داشته باشم. من از حضور گسترده مردم در انتخابات تشکر ویژه دارم و بر اساس آنچه که به ما گفتند مردم شهرستان املش حدود ۹۸ درصد واجدین شرایط و در شهرستان رودسر حدود ۹۲ درصد واجدین شرایط و در مجموع دو شهرستان رودسر و املش ۹۵ درصد واجدین شرایط شرکت کردند که شاید یک رکورد فوق العاده در سطح کل کشور باشد.
وی اظهارداشت: مردم ما به سهم خودشان به ندای رهبر معظم انقلاب حضرت آیت ا…خامنه ای عملا لبیک گفتند و ما نیز مفتخریم به سهم خودمان حضور حداکثری و گسترده مردم نقشی داشته ایم و من پاداش شرکت در انتخابات اخیر و به صحنه در آوردن مردم و خشنود کردن قلب امام راحل و مقام معظم رهبری ، اجر خودم را گرفتم و توانستیم به سهم خودمان دشمنان اسلام و مملکت را در دخالت در امور کشور مایوس و نا امید کنیم.نکته دیگر در این انتخابات که باید به مردم منتقل کنیم نظام جمهوری اسلامی ایران مربوط به همه آحاد مردم است و همه مردم در این نظام سهم دارند و مالک و تصمیم گیرنده اصلی نظام هستند. عزیزان من شما در انتخابات بین افرادی که مطرح بودند آزاد بودید تا یکی را انتخاب کنید و هیچ تحمیل و زور و فشاری نبود و همان تشخیصی دادید یکی را برگزیدید که اصلح است .

رهبری املشی افزود: در منطقه ما باید به کشاورزی ، چای ، برنج ، مرکبات ، نوغان ، دامداری و گل گاوزبان و فندق و همه بخش های تولیدی توجه و رسیدگی کرد و من آمده ام به دولت در جهت رفع مشکلات کشاورزی و معیشت مردم کمک کنم و این جوانان عزیزی که مثل دسته گل عشق به انقلاب و نظام دارند و در رابطه با اشتغال جایگاهی ندارند اقدام کنم و رفع مشکل کنم.
رهبری ادامه داد: هیچ انگیزه ای جز رفع این مشکلات نداشته و ندارم و هیچ چیزی جز خدمت به مردم برای من ارزش ندارد و خدمت به مردم رضای الهی را به همراه دارد و من می خواهم به من فرصت و میدان بدهید.
منتخب نهمین دوره انتخابات مجلس خاطرنشان کرد: ما آمده ایم نظام اسلامی را کمک کنیم بنابراین گذشته ها را می گذریم از امروز کار رابایدشروع کنیم مشکلات بسیار پیچیده است دولت باید کمک کندومردم رهنمود بدهند و نباید وقت ما را صرف جزئیات بکنیم هدف ما این است وحدت را زیاد کنیم من در پیشگاه خدا تعهد کردم فقط وفقط در خدمت شما باشم.
وی اظهار داشت:بالاخره یکسری افراد پست ها را اشغال کرده اند اما اگر مسئولین و افرادی جناحی و باندی بودند و شایسته آن پست نبودند با آنها برخورد می کنیم و یکی از اهداف دیگری که داریم این جوانان کارآمد و متخصص را جذب کنیم یک نفر چند تا شغل نداشته باشد و یکی اصلا شغل نداشته باشد ریسندگی خوابیده ،شهرک صنعتی آسیابسران خوابیده و باید در رفع اینها تعجیل کنیم.
املشی منتخب نهمین دوره انتخابات مجلس اظهار داشت:من اگر کسانیکه در این مدت غیبت بنده را کردند می بخشم ولی کسانیکه تهمت و افتراء زدند را نمی بخشم روحیه انتقام گیری ندارم اما باید خودشان را اصلاح کنند . عزیزان این انتخابات در کل مملکت با زحمات هزاران نفر انجام شده است و در حوزه انتخابیه رودسر و املش فرمانداریها ، هیات های اجرایی و نظارت ، نیروهای انتظامی و امنیتی زحمات زیادی کشیدند که من از همه آنها صمیمانه تشکر می کنم و از شما می خواهم همانطوریکه با حضور پرشور خوددر انتخابات دشمنان را مایوس کردید انتظار است در تمامی صحنه ها حضور داشته باشید وبه سهم خودمان نظام اسلامی را تقویت کنیم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

تولید برق در گیلان بیشتر از مصرف است

مدیرعامل برق منطقه ای گیلان :

تولید برق در گیلان بیشتر از مصرف است

فرسودگی شبکه برق گیلان/ عملکردها ضعیف بوده است

نماینده آستانه اشرفیه و کیاشهر :

فرسودگی شبکه برق گیلان/ عملکردها ضعیف بوده است

برداشت عسل از ۲۹۰ هزار کندو در گیلان/۵۵۰۰ تن عسل تولید می شود

معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی گیلان :

برداشت عسل از ۲۹۰ هزار کندو در گیلان/۵۵۰۰ تن عسل تولید می شود

عدم رعایت استانداردها به بازار صادراتی گیلان آسیب رسانده است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان :

عدم رعایت استانداردها به بازار صادراتی گیلان آسیب رسانده است

خرید توافقی پیله تر ابریشم در گیلان آغاز شد

مدیر تعاون روستایی گیلان :

خرید توافقی پیله تر ابریشم در گیلان آغاز شد

– نوروزHomayoun Shajarian – Norouz