گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
فوریه 25, 2012 کد خبر : 7379 دسته‌بندی نشده

قابل توجه برخی از کاندیدا های مجلس :

با واژه « صداقت و عدالت » بازی نکنید

با واژه « صداقت و عدالت » بازی نکنید

اختصاصی گیلانیان : یکی دو شب پیش ساعت ۲۱ برای مصاحبه با کاندیداهای نمایندگی مردم در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی وارد مرکز شهرستانی در غرب گیلان شدم که خود در سال ۱۳۷۴ از یک شهرستان دیگر متنزع و مستقل شده بود . در میدان اصلی شهر دو ستاد مرکزی انتخاباتی متعلق به دو کاندیدای به قول خودشان اصولگرا قرار داشت که تنها در حدود ده متر با هم فاصله و موجی از جمعیت در مقابل آنها حضور داشتند.
در یکی از ستادهای انتخاباتی مستقر این شعار درج شده بود:

« آزموده را آزمودن خطاست » و در ستاد کاندیدای دیگر نوشته شده بود : « امانت داری ، تداوم توسعه و… ».

 قبل از حضور کاندید اهای این دو ستاد انتخاباتی مطرح ، مردم در حال شادمانی کردن بودند و در مقابل یا بالای ستاد انتخاباتی تریبونی هم برای برگزاری میتینگ از قبل در نظر گرفته شده بود. متاسفانه یکی از جلوه های نامناسب به کار گرفته شده توسط ستادهای انتخاباتی و آن هم پشت جایگاه و در برابر جمعیت ، تخریب ستاد رقیب بود که همدیگر را به دروغ گویی متهم می کردند !!!

وقتی نوبت به سخنرانی کاندیداها رسید هر یک از این دو نامزد مدعی اصولگرایی ، خود را به طور جد مظهر عدالت و صداقت نامیدند. در پایان سخنرانی هم ، هر کدام دقایقی در داخل ستاد انتخاباتی خود حضور یافته و بنا به مشاهدات اینجانب یکی از آنان به سمت شهرستان اصلی که محل ثبت نام و جزو حوزه انتخابیه آنان قلمداد می شود ، حرکت کرد.
دقایقی از حرکت یکی از نامزد ها با خودرو اش نگذشته بود، که با تلفن همراه وی تماس تلفنی برقرار کردم ولی با تعجب از همراهان وی شنیدم  که :

« حاج آقا ، در جلسه هستند ! »و  از پاسخ گویی خودداری شد!!!
سرتان را درد نیاورم متوجه شدم که ” صداقت و عدالت ” این گونه نامزدهای انتخاباتی فقط در حد حرف است و بس !!! حال اینکه پسندیده این است ، برای حضور حداکثری مردم درانتخابات باید با مردم به واقع صادق بود .

اخبار مرتبط

نظرات

  • بعضی از این نوع این کاندیداها درگفت وگو های خود تاکید می کنند :«کسی که می‌خواهد به عنوان نماینده مردم وارد مجلس شود نباید شخصیتی قدرت‌طلب، ریاست‌طلب و دنیاطلب باشد و از جایگاه خود به دنبال ثروت اندوزی نرود و باید صداقت در عمل، رفتار، گفتار و حتی اخلاق داشته باشد»،بعد از اونور میگند حاج آقادرجلسه است»!!!

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی