گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
ژانویه 31, 2012 کد خبر : 6456 خبر ها

با تلاش استاندار گيلان صورت گرفت :

دیر کرد بدهی گلخانه داران بخشیده شد

دیر کرد بدهی گلخانه داران بخشیده شد

گیلانیان : استاندار گیلان در شورای عالی بانک های استان با اشاره به مشکلات گلخانه داران شهرک گلخانه ای گیلان که به دنبال بارش برف سنگین سالهای ۸۳ و ۸۶ و تخریب بخش هایی از این گلخانه ها خسارت بسیار زیادی دیده بودند گفت : براساس مصوبه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان ، سود و سود پس ازسررسید و جریمه دیرکرد بدهی گلخانه داران خسارت دیده ناشی از برف سنگین ۸۳ و ۸۶ که از محل وجوه اداره شده پرداخت گردیده ، بخشوده و اصل بدهی به مدت پنج سال ( بدون سود ) تقسیط خواهد شد .
مهندس سعادتی افزود : واحدهایی که غیراز وجوه اداره شده از سایر تسهیلات استفاده نموده اند نیز می توانند ضمن برخورداری از بخشودگی ۶ درصد جریمه دیرکرد از امتیاز بند ۲۸ ماده واحده قانون بودجه سالجاری استفاده نمایند که طی آن کل بدهی آنان از یک تا پنجسال تقسیط خواهد شد .
وی افزود : بدون شک این مصوبه گام مهمی در جهت رفع مشکل و موانع پیش روی تولید کنندگان محصولات گلخانه ای استان بوده و رونق این بخش را در پی خواهد داشت .
نماینده ی عالی دولت در گیلان با اشاره به مشکلاتی که تولید کنندگان با آن مواجه اند تأکید کرد : مشکلات زیادی در جامعه است از اینرو مدیران دستگاههای اجرایی از جمله بانک ها باید به دنبال گره گشایی از این مشکلات باشند ./پرتال استانداری گیلان

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی