گیلانیان
یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ Sunday, 25 September , 2022
جولای 13, 2014 کد خبر : 28388 خبر ها

بخش عمده ای از دغدغه مردم در بخش درمان با اجرای طرح جامع سلامت رفع شد

بخش عمده ای از دغدغه مردم در بخش درمان با اجرای طرح جامع سلامت رفع شد

گیلانیان : استاندار گیلان با اشاره به اقدام ارزشمند دولت تدبیر و امید در اجرای طرح نظام جامع سلامت گفت: با اجرای این طرح، بخش عمده ای از دغدغه مردم در حوزه بهداشت و درمان رفع شده است.

ˈمحمدعلی نجفیˈ روز شنبه در سومین روز از هفته تأمین اجتماعی و در مراسم افتتاح مجهزترین واحد سی تی اسکن استان در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت اظهار کرد: اجرای طرح جامع سلامت از جمله اقدامات ارزشمند دولت تدبیر و امید بشمار می رود که نقش بسزایی در ارتقای سلامت جامعه داشته و موجب از بین رفتن بخش عمده ای از دغدغه مردم در بخش درمان شده است.

وی از اختصاص اعتبار مناسب توسط دولت برای اجرای طرح سلامت در کشور خبر داد و ادامه داد: تاکنون سهم خوبی از این اعتبار برای گیلان در نظر گرفته شده است.

نجفی با اشاره به امنیت تقویت بخش های دولتی و خصوصی در نظام تأمین درمان اظهار داشت: باید در کنار تقویت بخش دولتی، بخش خصوصی را نیز تقویت کنیم و از امکانات این بخش برای درمان بیماران بهره گیریم.

استاندار گیلان با اشاره به ظرفیت بی نظیر استان در بخش تخصصی و فوق تخصصی درمان بیان داشت: وجود پزشکان متخصص و فوق تخصص در استان ظرفیت ارزشمندی بشمار می رود که باید از فرصت وجود این عزیزان در جهت ارتقاء درمان و معیشت و رفاه مردم استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه ارتقاء سطح درمان بخش دولتی و خصوصی از جمله اولویت های استان است، گفت: امیدوارم شاهد افزایش رضایتمندی مراجعه کنندگان در بخش درمان و سایر بخش های تأمین اجتماعی باشیم.

به گزارش ایرنا، برای ساخت این مرکز سی تی اسکن که استفاده از آن برای یک میلیون و ۱۱۵ هزار تخت پوشش تأمین اجتماعی در گیلان رایگان است، ۳۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی