تبلیغ
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ Tuesday, 25 September , 2018
آبان ۸, ۱۳۹۶ کد خبر : 63134 خبر ها گفت و گو

رئیس بیمارستان امینی لنگرود

بدهی ۹ میلیارد تومانی بیمه‌ها به بیمارستان امینی لنگرود/ بیمه‌ها در حال ظلم کردن به مراکز درمانی هستند

بدهی ۹ میلیارد تومانی بیمه‌ها به بیمارستان امینی لنگرود/ بیمه‌ها در حال ظلم کردن به مراکز درمانی هستند

گیلانیان : رئیس بیمارستان امینی لنگرود با اعلام بدهی ۹ میلیاردی بیمه سلامت و تأمین اجتماعی به بیمارستان گفت: بیمه‌ها در حال ظلم کردن به مراکز درمانی هستند.

سید علی میر هاشمی در واکنش به اعتراض کارکنان و اعضای کادر پزشکی بیمارستان امینی لنگرود نسبت به مطالبات دستمزد و مزایا اظهار کرد: بیمارستان‌ها در ذات خود هیچ مشکلی ندارند و درآمد بیمارستان با درآمد بیمارستان بالانس است.

وی بابیان اینکه مراجعات بیماران به بیمارستان امینی لنگرود زیاد است و از کادر پزشکی مطلوبی برخوردار است، افزود: تنها مشکل بیمارستان امینی لنگرود بدهی بیمه‌ها به مراکز درمانی ازجمله بیمارستان امینی هست.

رئیس بیمارستان امینی لنگرود با اشاره به هزینه‌های بالای درمان در بیمارستان امینی گفت: کادر پزشکی بیمارستان برای درمان یک بیمار که براثر تصادف جرحی به لگن وی آسیب جدی واردشده، شش میلیون تومان پروتز خریداری کرده و عملیات پزشکی انجام‌شده و بیمار مذکور موقع ترخیص تنها ۲۸۰هزار تومان به بیمارستان پرداخت کرده است و مابه‌التفاوت آن مطالبه بیمارستان از مراکز بیمه است که باید پرداخت شود.

میر هاشمی با اعلام اینکه در هرروز هزینه‌های متعدد و مشابه ای بر بیمارستان تحمیل می‌شود خاطرنشان کرد: بیمه‌ها باید حق بیمه خود را پرداخت کنند و در سایه پرداخت حق کادر پزشکی و کارکنان از سوی بیمه‌ها هیچ مشکلی در بیمارستان‌ها وجود ندارد و تنشی نیز رخ نمی‌دهد.

وی با تاکید بر اینکه بیمه‌ها باید حق خود را در درمان پرداخت کنند، بیان کرد: اگر روند پرداخت حقوق و دستمزد مراکز درمانی همچون بیمارستان امینی باشد یقیناً در بیمارستان‌ها و سایر مراکز درمانی شاهد رویداد مشابه و ناراحت‌کننده‌ای خواهیم بود و خللی در کادر پزشکی و درمان ایجاد خواهد شد.

رئیس بیمارستان امینی لنگرود با اعلام اینکه بیمه‌ها حق بیمه را از ادارات و نهادهای بیمه‌گر دریافت می‌کنند اما در پرداخت بدهی خود عاجز هستند، خاطرنشان کرد: طولانی شدن تأخیر در پرداخت بیمه‌ها هیچ توجیهی ندارد و باید پاسخگو باشند.

میر هاشمی با اشاره به بدهی بیمه سلامت و تأمین اجتماعی به بیمارستان امینی افزود: در حال حاضر بیمه سلامت حدود ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و تأمین اجتماعی نیز با رقم مشابه مذکور به بیمارستان امینی بدهکار هستند.

وی بابیان اینکه اگر یک میلیارد از این مطالبات پرداخت شود مطالبات ۵ ماه کادر پزشکی و کارکنان پرداخت می‌شود، گفت: بیمه‌ها در حال ظلم کردن به مراکز درمانی هستند و هیچ سوء مدیریتی از طرف بیمارستان در این رابطه وجود ندارد.

رئیس بیمارستان امینی لنگرود با اشاره به بدهکاری بیمارستان به مراکز عرضه تجهیزات پزشکی گفت: عدم پرداخت مطالبات بیمارستان از سوی بیمه‌ها مراکز عرضه دارو و تجهیزات پزشکی را نیز گرفتار کرده است.

به گزارش فارس، صبح امروز پرسنل بیمارستان امینی لنگرود به عدم پرداخت مطالبات خود در محوطه این بیمارستان اعتراض و تحصن کردند./ منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

قابل توجه بیمه شدگان تامین اجتماعی :

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

قابل توجه استاندار محترم:

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

بخش اول : وضعیت بنزین و طراح شایعه کمبود؟

سخنی با استاندار گیلان:

بخش اول : وضعیت بنزین و طراح شایعه کمبود؟

قانونی که در یک سالگی‌اش «تغییر» کرد، ولی «مبهم» ماند!

تأملی موشکافانه بر تغییرات «قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان»؛

قانونی که در یک سالگی‌اش «تغییر» کرد، ولی «مبهم» ماند!