گیلانیان
جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱ Friday, 27 January , 2023
ژانویه 3, 2014 کد خبر : 23411 خبر ها

براستی دیواری بلندتر از دیوار معلم هم وجود دارد ؟!

براستی دیواری بلندتر از دیوار معلم هم وجود دارد ؟!

اختصاصی گیلانیان : روزگاری که در میان کارکنان دولت معلمین کمترین حقوق را دریافت می کردند ، این قشر زحمت کش و محروم عزم شان را جزم نمودند تا در راستای تامین رفاه خانواده با بریدن از حلقوم زن و بچه شان بتوانند یک شرکت تعاونی مصرف راه بیندازند بلکه مایحتاج عمومی خود را کمی ارزان تر از این طریق تامین نمایند .

تشکل مورد هدف بوجود آمد و برای اداره آن چه انتخابات های مفصل تر از انتخابات مجلس برگزار نشد و چه کسانی به عنوان اصلح بر هیئت مدیره و مدیریت عامل این کانون اقتصادی تکیه نزدند .

هنوز چند صباحی از عمر پر برکت شرکت تعاونی مصرف نگذشته بود هیئت مدیره با نشان دادن باغ سبز تصمیم به افزایش سرمایه گرفت و یک بار دیگر با چلاندن هیکل نحیف و جیب تهی معلمان سرمایه ای بهم زدند تا در تامین رفاه معلمان معجزه نمایند !

غافل از اینکه کسانی که با عناوین اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل سر این کانون خیمه زده بودند در صدد تکثر سرمایه برای خود بودند زیرا دیری نگذشت که هر چه شرکت تعاونی سایر ادارات رشد و حتی رشد چشمگیر نمودند این شرکت تعاونی تحلیل رفت تا جائی که چندین سال است بطور کل تعطیل شد و تنها یک تابلوی رنگ پریده بر سر در این فروشگاه به چشم می خورد و معلوم نیست سرمایه معلمان چه شده و چه بلائی بر سر دارائی هایشان آمده و حضرات متولی شرکت تعاونی کجا به ریش معلمین و قانون می خندند !!

معلوم نیست چه مرجعی باید پیگیر حق و حقوق ضعفائی باشد که فقط سالی یک روز از طریق جلسات و گردهمائی ها و غیره از مقام معنوی یاد و موعظه ها می شود !

با توجه به بی پناهی و بی دفاعی معلمین فاقد پشتوانه دفاعی بنظر می رسد دیواری کوتاه تر از دیوار معلمین نباشد .

T 2

 

 

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی