گیلانیان
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 7 December , 2022
ژوئن 8, 2011 کد خبر : 1205 دسته‌بندی نشده

برای اجرای انتخابات پرشور آمادگی کامل داریم

برای اجرای انتخابات پرشور آمادگی کامل داریم

گیلانیان _ استاندار گیلان با بیان اینکه برای جلوگیری از استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات مراقبت ویژه می شود افزود : با کسانی که بخواهند برخلاف قانون از جایگاه خود برای دخالت در انتخابات و تبلیغات به نفع دیگر کاندیداها سوء استفاده کنند به شدت برخورد می شود .
استاندار گیلان همچنین از نامزدهای احتمالی خواست از تبلیغات زود رس بپرهیزند .مهندس سعادتی افزود : فرمانداران نیز موظفند نسبت به جلوگیری از تبلیغات زودرس انتخابات مجلس نهم حساسیت نشان دهند .
نماینده ی عالی دولت در گیلان در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه اعضای نظارت و بازرسی برانتخابات شورای نگهبان مغز متفکر و چشم بینای نظام و ولایت هستند گفت : نهاد شورای نگهبان همواره به دلیل نقش ویژه اش در پاسداری از حقوق مردم صحت انتخابات و تطبیق قوانین با شرع مقدس اسلام  مورد بغض و کینه دشمنان نظام بوده است .
وی افزود : یکی از دلایل دیگر تبلیغات و کینه دشمنان  علیه شورای نگهبان متصل بودن این نهاد مقدس به ولایت فقیه است .
مهندس سعادتی با بیان اینکه مشروعیت همه ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ناشی از تمسک به ولایت فقیه است گفت : تنها راه نجات و رستگاری همه ی ما در جنبه های شخصی و اجتماعی زندگی ، پیروی از ولایت فقیه است .
استاندار گیلان افزود : مردم نیز بویژه در زمینه ی ولایت پذیری مسئولان و کارگزاران نظام الهی بسیار حساس هستند و میزان توجه ی آنان به افراد به پایبندی آنان به ولایت بستگی دارد .
سرپرست دفتر نظارت و بازرسی برانتخابات استان نیز در این نشست تأکید کرد : مجموعه ی نیروهای این دفتر  همه توان خود را برای دفاع از صحت انتخابات و برگزاری انتخاباتی سالم بکار می گیرند .
قنبری افزود : در این زمینه با برپایی دوره ها و همایش های آموزشی آمادگی کامل را داریم .
وی تأکید کرد : باهمکاری و تعامل مناسب عوامل اجرایی و نظارتی همچون سالهای گذشته شاهد انتخاباتی پرشور در گیلان خواهیم بود .
گفتنی است انتخابات مجلس نهم اسفند ماه امسال برگزار و ثبت نام داوطلبین انتخابات از سوم تا نهم دیماه انجام می شود .

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی