گیلانیان
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ Saturday, 23 February , 2019
مرداد ۲۰, ۱۳۹۷ کد خبر : 68199 خبر ها

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان :

برای دومین بار در سال جاری پیک مصرف برق استان گیلان رکورد زد

برای دومین بار در سال جاری پیک مصرف برق استان گیلان رکورد زد

گیلانیان : پیک بار غیر همزمان استان گیلان نسبت به پیک قبلی ثبت شده در سال جاری با افزایش ۷۵ مگاواتی روبه رو شد.

«مهندس بلبل آبادی» مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان در مراسم تجلیل از خبرنگاران و گرامیداشت روز خبرنگار گفت: خبرنگاران و رسانه ها آرام بخش جامعه هستند و در همین راستا نقش مهمی در تنویر افکار عمومی دارند.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان با اشاره به فصل تابستان و افزایش بی سابقه دما، در خصوص پیک بار غیر همزمان استان گیلان گفت:

پیک بار غیر همزمان استان گیلان با ثبت رکورد ۱۸۳۵٫۳ مگاوات در تاریخ ۹/۵/۹۷ نسبت به پیک مصرف سال جاری که در ۱۰ تیرماه ثبت شد با افزایش ۷۵ مگاواتی روبه رو شد و برای دومین بار در سال جاری رکورد زد.

وی تصریح کرد: ثبت این رکورد برای دومین بار در سال جاری در حالی اتفاق افتاد که اولین رکورد پیک مصرف برق استان در سال جاری در ۱۰ تیرماه اتفاق افتاد و مقدار آن ۱۷۶۰ مگاوات بود. این در حالی است که پیک بار غیر همزمان سال ۹۶ استان گیلان در ۱۹ مرداد اتفاق افتاد و مقدار آن ۱۷۲۰ مگاوات بود.

مهندس بلبل آبادی با اشاره به رشد ۶٫۷ درصدی پیک بار غیرهمزمان در سال ۹۷ نسبت به سال گذشتهگفت:

از صبر، تحمل و شکیبایی تمام هم استانی های عزیز، مردم شریف، فهیم و شهیدپرور استان گیلان و همکاری و مساعدت همه صاحبان صنایع بزرگ و کوچک، کشاورزان، عزیزان اصحاب رسانه، تجار، بازاریان، سازمان ها، نهادها ، ادارات دولتی و غیردولتی تشکر می نمایم که با مدیریت بهینه مصرف انرژی در روزهای گرم امسال با ما در تامین برق پایدار مشترکین محترم همکاری کردند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت مدیریت مصرف برق افزود: مدیریت مصرف برق هیچ ربطی به مسئله چالش ها و مشکلات ندارد، بلکه در همه ایام سال و در همه کشورها به منظور جلوگیری از هدر رفت انرژی اعمال می شود و در کشور ما هم علاوه بر این موضوع، بر اساس آموزه های دینی اسراف وتبذیر مورد نکوهش قرار گرفته است. لذا مدیریت مصرف باید به شدت و بطور جدی در همه ایام سال پیگیری و دنبال شود و برای تحقق این مهم در بخش بسترسازی و فرهنگ سازی نیازمند کمک و همکاری مستمر و مداوم صاحبان قلم و اندیشه هستیم./ روابط عمومی برق منطقه ای گیلان

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

سند ارتقا وضعیت زنان و خانواده گیلان تدوین شد

معاون رییس جمهور در امور بانوان :

سند ارتقا وضعیت زنان و خانواده گیلان تدوین شد

ساخت آداپتور ۸ دستگاه بوشینگ پست ۶۳ کیلوولت لوشان

مدیر امور نظارت بر تعمیرات پستها و خطوط:

ساخت آداپتور ۸ دستگاه بوشینگ پست ۶۳ کیلوولت لوشان

۷۰ درصد قوانین حوزه کسب و کار مسکوت مانده است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس :

۷۰ درصد قوانین حوزه کسب و کار مسکوت مانده است

امریکا در حال ضعیف‌تر شدن است مسئولان مراقب خدعه اروپایی‌ها باشند

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از مردم استان آذربایجان شرقی:

امریکا در حال ضعیف‌تر شدن است مسئولان مراقب خدعه اروپایی‌ها باشند