گیلانیان
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ Wednesday, 23 September , 2020
آگوست 11, 2018 کد خبر : 68199 خبر ها

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان :

برای دومین بار در سال جاری پیک مصرف برق استان گیلان رکورد زد

برای دومین بار در سال جاری پیک مصرف برق استان گیلان رکورد زد

گیلانیان : پیک بار غیر همزمان استان گیلان نسبت به پیک قبلی ثبت شده در سال جاری با افزایش ۷۵ مگاواتی روبه رو شد.

«مهندس بلبل آبادی» مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان در مراسم تجلیل از خبرنگاران و گرامیداشت روز خبرنگار گفت: خبرنگاران و رسانه ها آرام بخش جامعه هستند و در همین راستا نقش مهمی در تنویر افکار عمومی دارند.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان با اشاره به فصل تابستان و افزایش بی سابقه دما، در خصوص پیک بار غیر همزمان استان گیلان گفت:

پیک بار غیر همزمان استان گیلان با ثبت رکورد ۱۸۳۵٫۳ مگاوات در تاریخ ۹/۵/۹۷ نسبت به پیک مصرف سال جاری که در ۱۰ تیرماه ثبت شد با افزایش ۷۵ مگاواتی روبه رو شد و برای دومین بار در سال جاری رکورد زد.

وی تصریح کرد: ثبت این رکورد برای دومین بار در سال جاری در حالی اتفاق افتاد که اولین رکورد پیک مصرف برق استان در سال جاری در ۱۰ تیرماه اتفاق افتاد و مقدار آن ۱۷۶۰ مگاوات بود. این در حالی است که پیک بار غیر همزمان سال ۹۶ استان گیلان در ۱۹ مرداد اتفاق افتاد و مقدار آن ۱۷۲۰ مگاوات بود.

مهندس بلبل آبادی با اشاره به رشد ۶٫۷ درصدی پیک بار غیرهمزمان در سال ۹۷ نسبت به سال گذشتهگفت:

از صبر، تحمل و شکیبایی تمام هم استانی های عزیز، مردم شریف، فهیم و شهیدپرور استان گیلان و همکاری و مساعدت همه صاحبان صنایع بزرگ و کوچک، کشاورزان، عزیزان اصحاب رسانه، تجار، بازاریان، سازمان ها، نهادها ، ادارات دولتی و غیردولتی تشکر می نمایم که با مدیریت بهینه مصرف انرژی در روزهای گرم امسال با ما در تامین برق پایدار مشترکین محترم همکاری کردند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت مدیریت مصرف برق افزود: مدیریت مصرف برق هیچ ربطی به مسئله چالش ها و مشکلات ندارد، بلکه در همه ایام سال و در همه کشورها به منظور جلوگیری از هدر رفت انرژی اعمال می شود و در کشور ما هم علاوه بر این موضوع، بر اساس آموزه های دینی اسراف وتبذیر مورد نکوهش قرار گرفته است. لذا مدیریت مصرف باید به شدت و بطور جدی در همه ایام سال پیگیری و دنبال شود و برای تحقق این مهم در بخش بسترسازی و فرهنگ سازی نیازمند کمک و همکاری مستمر و مداوم صاحبان قلم و اندیشه هستیم./ روابط عمومی برق منطقه ای گیلان

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

ابعاد فرماندهی بی‌نظیر امام خمینی و دفاع عقلانی، مردمی و سرمایه‌ساز ملت ایران

رهبر انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس تبیین کردند؛

ابعاد فرماندهی بی‌نظیر امام خمینی و دفاع عقلانی، مردمی و سرمایه‌ساز ملت ایران