گیلانیان
یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ Sunday, 21 April , 2019
آذر ۲۳, ۱۳۹۴ کد خبر : 43956 خبر ها

فرمانده نیروی انتظامی گیلان خبر داد؛

برخورد با مروجان فرهنگ غرب در گیلان شدت می یابد

برخورد با مروجان فرهنگ غرب در گیلان شدت می یابد

گیلانیان : فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان در راستای جلوگیری از فساد در جشن های عروسی تاکید کرد: برخورد با مروجان فرهنگ غرب در سطح استان گیلان با شدت بیشتری دنبال می شود.

سردار محمدرضا میرحیدری در همایش پلیس، امنیت، اصناف ویژه مدیران تالارهای عروسی، فیلمبرداران و خدمات مجالس استان گیلان که پیش از ظهر دوشنبه برگزار شد، اظهار کرد: نتایج عملکرد نیروی انتظامی باید موجب استقرار امنیت اخلاقی در کشور شود.

وی امنیت را مقوله پیچیده ای دانست و افزود: امنیت مورد نیاز در جامعه با مشارکت اقشار مختلف مردم تامین می شود و تحقق این مهم همکاری بیش از پیش همگان را می طلبد.

فرمانده نیروی انتظامی گیلان نقش اصناف در تامین امنیت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را مهم برشمرد و تصریح کرد: همراهی اصناف با ملت، دشمن را به زانو در آورده است.

سردار میرحیدری با اشاره به نقش ارزنده اصناف در طول انقلاب گقت: امروز نیز سهم عظیمی از مسئولیت های صنعت و اقتصاد کشور بر عهده اصناف است.

وی از فعالیت ۱۰۰ گروه غیر محسوس نیروی انتظامی در سطح استان خبر داد و افزود: با افرادی که به دنبال ترویج فرهنگ غربی در مجالس ایرانی باشند برخوردهای شدیدتری نسبت به گذشته اعمال می شود.

سردار میرحیدری همچنین بر برخورد جدی با مامورانی که در انجام وظایف خود با خاطیان کوتاهی می کنند، تاکید کرد.

در ادامه این همایش، رییس اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی گیلان اظهار کرد: ناهنجاری در امور صنفی تحت هیچ شرایطی پذیرفتنی نیست و لازم است که مدیران اصناف مدیریت های لازم را اعمال کنند.

سرهنگ رضا محمد زاده جلوگیری از حرام الهی را از مطالبات بحق مسلمانان برشمرد و گفت: انجام جشن های شرعی و غیرمختلط در فضای بسته تالارها اقدامی موثر است.

اصناف در کنار پلیس، تامین کننده امنیت جامعه هستند

در ادامه این همایش، رئیس اتاق اصناف گیلان با اشاره به نقش اصناف در عرصه های مختلف اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی بیان کرد: این نهاد با تولید شغل موجب ایجاد امنیت در جامعه می شود.

جلال الدین محمد شکریه خطاب به سه میلیون واحد صنفی گفت: اگر واحدهای صنفی به عملکرد خود آگاه باشند می توانند بر افزایش تولید و اشتغالزایی بیشتر در امنیت جامعه تاثیر گذار باشند.

وی بر ضرورت آموزش صنوف مختلف تاکید کرد و افزود: رسانه ها و آموزش و پرورش باید نقش خود را در فرهنگ سازی میان اقشار مختلف به خوبی ایفا کنند.

رییس ستاد عقیدتی _ سیاسی فرماندهی انتظامی گیلان نیز در این همایش، انجام هر جشنی را که بر خلاف احکام الهی باشد، حرام اعلام کرد و گفت: نباید برای اجرای صحیح احکام الهی هیچ شک و شبهه ای وجود داشته باشد.

حجت الاسلام هادی شکری بر لزوم کارساز بودن هشدارهای ارایه شده در این همایش تاکید و تصریح کرد: مطالبات همه مردم اجرای احکام الهی است و این مهم متولیانی به جز اماکن و نیروی انتظامی ندارد.

وی بسیاری از اعمال در جشن ها و مراسم های عروسی را حرام دانست و افزود: سکوت اماکن و نیروی انتظامی در مقابل این اقدامات خیانت به خون شهدا است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

شهروندان رشتی باید تاوان کم کاری شهرداری را بپردازند ؟!

قابل توجه رییس شورای اسلامی شهر رشت :

شهروندان رشتی باید تاوان کم کاری شهرداری را بپردازند ؟!

آقای استاندار! با این شرایط جوانان جویای کار ما به کجا باید شکایت ببرند ؟!

به بهانه گلایه استاندار از جذب غیر قانونی 670 نفر در گیلان:

آقای استاندار! با این شرایط جوانان جویای کار ما به کجا باید شکایت ببرند ؟!

کتمان حقیقت در مورد آدینه و مصلی و … به نفع کیست ؟!

به بهانه افشاگری در باره آدینه و مصلی و ...

کتمان حقیقت در مورد آدینه و مصلی و … به نفع کیست ؟!

آغاز برداشت گل گاو زبان در اشکورات رودسر

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان رودسر خبر داد:

آغاز برداشت گل گاو زبان در اشکورات رودسر

حرکت عظیم مردمی در امداد به سیل‌زدگان از آموزه‌های قرآن و شهداست

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم:

حرکت عظیم مردمی در امداد به سیل‌زدگان از آموزه‌های قرآن و شهداست

ارتش و سپاه بازوان قدرتمند ایران هستند

فرمانده ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش :

ارتش و سپاه بازوان قدرتمند ایران هستند

– نوروزHomayoun Shajarian – Norouz