تبلیغ
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ Tuesday, 25 September , 2018
اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷ کد خبر : 66890 خبر ها

فرماندار شهرستان رشت :

برخورد قاطعانه با واحدهای متخلف در ماه رمضان

برخورد قاطعانه با واحدهای متخلف در ماه رمضان

گیلانیان : فرماندار شهرستان رشت گفت:در ماه مبارک رمضان با هر واحد صنفی متخلف که در نظم و کنترل بازار اخلال بوجود آورد، قاطعانه برخورد می‌شود.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان،سیدمحمد احمدی در جلسه ستاد تنظیم بازار که در فرمانداری رشت برگزار شد،با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان،اظهار کرد:همه ما به سبب مسئولیتی که عهده دار هستیم، نقش موثری در کنترل و تنطیم بازار داریم .

فرماندار شهرستان رشت با اشاره به نقش مهم کسبه، صنوف و علی الخصوص نانوایی‌ها در تامین مایحتاج مردم در ایام ماه مبارک رمضان، افزود:ساماندهی واحدهایی که در ایام ماه مبارک رمضان اقدام به طبخ می‌کنند، از دیگر موارد مورد توجه است و در این راستا ستادی با حضور نیروی انتظامی، صنعت، معدن و تجارت، اصناف و گردشگری تشکیل دادیم.

احمدی با بیان اینکه اگر تاکنون مرغ و گوشت منجمد اعلام و توزیع نشده، نشان می‌دهد که بازار از آرامش لازم برخوردار است، ادامه داد:مرکز بهداشت باید حضور جدی را در عرصه توزیع مواد غذایی علی الخصوص واحدهای ذبح دام داشته باشد .

وی با بیان اینکه هدف ما ارائه بهترین خدمات به مردم روزه دار است،اضافه کرد:در ماه مبارک رمضان با هر واحد صنفی متخلف که در نظم و کنترل بازار اخلال بوجود آورد، قاطعانه برخورد می‌شود. همچنین با روزه خواری در ملاعام برخورد خواهدشد .

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه همه قیمت‌ها براساس تعادل در بازار انجام می‌شود،گفت:باید بر توزیع آرد سهمیه‌ای دقت بیشتری صورت گیرد و اتحادیه باید در این زمینه فعالانه عمل کند و همچنین تیم‌های بازرسی ما باید هدفمند باشد .

احمدی بیان کرد:در ماه مبارک رمضان سال گذشته ۸ هزار و ۵۲۵ بازرسی توسط ۶۰ بازرس بهداشت محیط انجام گرفته است.

وی با اشاره به تصمیم نابخردانه رئیس جمهور آمریکا،خاطرنشان کرد:همه قوا باید بیشتر از گذشته با یکدیگر همکاری داشته باشیم و منفعت ملی را مد نظر قرار دهیم .

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

قابل توجه بیمه شدگان تامین اجتماعی :

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

قابل توجه استاندار محترم:

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

بخش اول : وضعیت بنزین و طراح شایعه کمبود؟

سخنی با استاندار گیلان:

بخش اول : وضعیت بنزین و طراح شایعه کمبود؟

قانونی که در یک سالگی‌اش «تغییر» کرد، ولی «مبهم» ماند!

تأملی موشکافانه بر تغییرات «قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان»؛

قانونی که در یک سالگی‌اش «تغییر» کرد، ولی «مبهم» ماند!