گیلانیان
جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱ Friday, 27 January , 2023
دسامبر 20, 2013 کد خبر : 23224 خبر ها

برخی انتصابات موجب نگرانی مردم است

برخی انتصابات موجب نگرانی مردم است

گیلانیان : نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برخی انتصابات در دولت تدبیر و امید موجب نگرانی مردم شده است، گفت: فتنه‌گران سال ۸۸، حق هیچ‌گونه مسئولیت‌پذیری در نظام اسلامی را ندارند .

جبار کوچکی‌نژاد در نشست خبری با رسانه‌های گروهی استان با اشاره به اینکه مردم از مسئولین رأس کار انتظار دارند که کسانی که در برهه‌های حساس در مسند قدرت بوده و مردم را تنها گذاشتند، پست اجرایی ندهند، اظهار کرد: مسئولیت‌دادن به کسانی که در فتنه ۸۸، جوانان این مرز و بوم را تحریک کردند، موجب نگرانی مردم است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به مسئولین و وزرا هشدارهای لازم داده شده است، تصریح کرد: مسئولیت‌دادن به کسانی که در فتنه ۸۸ دخالت داشته به شدت محکوم است.

وی تاکید کرد: از دولت انتظار می‌رود در انتصابات فرمانداران، مسئولین اجرایی و سیاسی از نیروهای توانمند استفاده شود.

کوچکی‌نژاد با اشاره به اینکه به همه مسئولان امنیتی و اجرایی تاکید می‌شود در مقابل انتصابات تأمل برانگیز ساکت ننشیدند، خاطرنشان کرد: فتنه‌گران به میزان کافی از رأفت نظام اسلامی برخوردار شده‌اند و دیگر جایی در مسئولیت‌های اجرایی ندارند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حلقه‌های فتنه‌گران هم‌اکنون نشست‌هایی را برگزار کرده و برای مسئولیت‌های اجرایی برنامه‌ریزی می‌کنند، بیان کرد: فتنه‌گران و دشمنان بدانند مردم حماسه ۹ دی را فراموش نکرده‌اند.

وی اذعان کرد: حماسه مردمی ۹ دی، تجدید پیمان دوباره مردم با رهبری و شهدای انقلاب اسلامی بود که یک لحظه از آرمان‌های امام راحل(ره) و شهدا کوتاه نمی‌آیند./منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی