تبلیغ
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ Tuesday, 25 September , 2018
مهر ۹, ۱۳۹۵ کد خبر : 52788 خبر ها

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان:

برخی به‌دنبال برهم زدن امنیت گیلان هستند

برخی به‌دنبال برهم زدن امنیت گیلان هستند

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان گفت: برخی از افراد خواسته یا ناخواسته می‌خواهند مؤلفه‌های امنیت و اقتدار گیلان را برهم بزنند.

حجت‌الاسلام عزت‌الله معتمد در جمع مردم رشت با اشاره به اینکه مردم گیلان در دوران دفاع مقدس با همت و حمایت آیت‌الله احسانبخش نماینده فقید ولی فقیه در استان عالی درخشیدند، اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس در محاصره نظامی و اقتصادی قرار داشتیم و ۱۲۰ رادیو با ۱۲ زبان زنده دنیا به صورت شبانه‌روزی علیه امام(ره)، انقلاب اسلامی و مردم برنامه منتشر کردند.

وی به راهبرد آمریکا برای مقابله با انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: امروزه روشنفکران آمریکایی و غربی در اتاق‌های فکر خود به این نتیجه رسیدند با حمله نظامی به ایران نه‌تنها به پیروزی نمی‌رسند بلکه هزینه‌های بسیاری پرداخت کرده و شکستی سنگین و تاریخی را متحمل می‌شوند.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه دشمن به جنگ باورها و ارزش‌های ملت ایران آمده است، تصریح کرد: دشمن متوجه شده با سلاح و جنگ نظامی نمی‌تواند ایران اسلامی را شکست دهد.

معتمد به ماموریت سه گروه برای مقابله با ارزش‌های انقلاب از طرف دشمن در ایران اشاره کرد و گفت: گروه نخست عناصر محرک داخلی هستند، آنها که حتی در ابتدای انقلاب به جمهوری اسلامی رأی آری و مثبت ندادند.

وی، گروه دوم را عناصر محرک خارجی خواند و بیان کرد: در دولت‌های اخیر افراد مذکور به عنوان نخبه وارد ایران شدند.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه گروه سوم عامل داخلی و عقبه عامل خارجی محسوب می‌شوند، خاطرنشان کرد: گروه مذکور خطرناک‌ترین هستند.

معتمد به دلخوش کردن دشمن برای تغییر و براندازی نظام اسلامی توسط سه گروه مذکور اشاره کرد و یادآور شد: فتنه‌گران گروه سوم محسوب می‌شوند و استحقاق نفرین را دارند.

وی متذکر شد: اگر می‌خواهیم در ایام محرم ثواب ببریم باید فتنه‌گران را مانند یزید، شمر و عبیدالله نفرین کنیم زیرا آنها می‌خواستند انقلابی را براندازی کنند که میراث انبیا و ائمه معصومین (ع) است.

*انقلاب اسلامی آرمان‌های امام حسین (ع) را زنده کرد

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه انقلاب اسلامی آرمان‌های امام حسین (ع) را زنده کرد، افزود: دشمن پیاده کردن پنج برنامه را برای ضربه زدن به نظام اسلامی دنبال می‌کند و در اقدام نخست سست کردن پایه‌های اعتقادی از مهدکودک‌ها تا مراکز نخبه‌پروری و دانشگاهی کشور را هدف رفته است.

معتمد، تغییر باورهای مسؤولان در حوزه فرهنگ و سیاست را دومین برنامه دشمن دانست و اظهار کرد: تبلیغ برای بیگانه و برتری دادن فرهنگ دشمن بر فرهنگ ملی از برنامه‌های دشمن در کشور است.

*ترویج فحشا به‌نام آزادی راهبرد دشمن علیه نظام اسلامی

وی با اشاره به اینکه نفی مؤلفه‌های امنیت و اقتدار ملی، روحیه شهادت‌طلبی، سازش ناپذیری، ساده‌زیستی، اقتصاد مقاومتی و … از برنامه‌های دشمن علیه جمهوری اسلامی ایران است، بیان کرد: ترویج فساد و فحشا به‌نام آزادی از دیگر برنامه‌های دشمن علیه ایران اسلامی است.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان ادامه داد: دشمن با رواج فساد اخلاقی به‌دنبال ویران کردن بنیان خانواده‌های ایرانی است.

معتمد به انتشار کتاب «دشمن خود را بشناسیم» توسط فرمانده سابق شبکه جاسوسی آمریکا در ایران اشاره کرد و گفت: در کتاب مذکور بر سه موضوع برای مقابله با انقلاب اسلامی تأکید شده است.

وی با بیان اینکه دشمن به‌دنبال نهادینه‌کردن غرب‌گرایی، مخالفت با انقلاب و اندیشه‌های غربی در دانشگاه‌ها است، تصریح کرد: دشمن به‌دنبال برداشتن چادر از سر بانوان کشور است.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان به در خدمت گرفتن عناصر داخلی توسط دشمن اشاره کرد و یادآور شد: دشمن به‌دنبال افرادی که مردم آنها را به عنوانی انقلابی قبول دارند، رفته است.

*تلاش برخی برای از بین بردن امنیت در گیلان

معتمد با اشاره به اینکه دشمن اعتقاد دارد انقلاب اسلامی را از طریق افراد مذکور راحت‌تر می‌توان استحاله کرد، افزود: برخی از افراد خواسته یا ناخواسته می‌خواهند مؤلفه‌های امنیت و اقتدار گیلان را برهم بزنند.

وی ادامه داد: افرادی که به برکت جمهوری اسلامی، سپاه و مساجد به موقعیت اجتماعی و مسوؤلیت رسیدند امروز بیان می‌کنند سپاه پاسداران به‌دنبال قدرت‌طلبی است.

این مسؤول با تأکید براینکه اگر اقتدار سپاه نبود برخی نمی‌توانستند به مسؤولیت‌های کنونی برسند، اظهار کرد: افرادی که در گیلان و رشت با خانه‌های تیمی و فساد مبارزه و مقابله می‌کردند امروز از آرمان‌های خود برگشته و با بازماندگان خانه‌های تیمی جلسه برگزار می‌کنند.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان به ارتداد برخی از افراد از آرمان‌های انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: اگر اقتدار سپاه نباشد، دشمن جامعه را آرام نمی‌گذارد.

معتمد با اشاره به اینکه اگر داعش وارد کشور شود اصولگرا و اصلاح‌طلب نمی‌شناسد، بیان کرد: مسؤولان فرهنگی و امنیتی بدانند امنیت سیاسی نیست بلکه امنیت سلامت جامعه را به ارمغان می‌آورد.

وی، از بین بردن امنیت در جامعه اسلامی را هدف دشمن خواند و تصریح کرد: مقابله با دشمن را نباید سیاسی کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

قابل توجه بیمه شدگان تامین اجتماعی :

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

قابل توجه استاندار محترم:

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

بخش اول : وضعیت بنزین و طراح شایعه کمبود؟

سخنی با استاندار گیلان:

بخش اول : وضعیت بنزین و طراح شایعه کمبود؟

قانونی که در یک سالگی‌اش «تغییر» کرد، ولی «مبهم» ماند!

تأملی موشکافانه بر تغییرات «قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان»؛

قانونی که در یک سالگی‌اش «تغییر» کرد، ولی «مبهم» ماند!