دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ Monday, 16 July , 2018
مهر ۹, ۱۳۹۵ کد خبر : 52791 خبر ها

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس :

برخی متولیان فرهنگی به‌جای ترویج فرهنگ اسلامی به‌دنبال حاشیه‌سازی هستند

برخی متولیان فرهنگی به‌جای ترویج فرهنگ اسلامی به‌دنبال حاشیه‌سازی هستند

گیلانیان : عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از متولیان امور فرهنگی در کشور ضعیف عمل می‌کنند، گفت: این افراد به‌جای اینکه فرهنگ ناب اسلامی را در جامعه به‌ویژه در بین جوانان ترویج دهند دنبال حواشی هستند.

اسدالله عباسی ظهر امروز در مراسم افتتاح حوزه مقاومت بسیج خواهران بخش رحیم آباد رودسر اظهار داشت: برخی از متولیان امور فرهنگی که ضعیف عمل می‌کنند و به‌جای اینکه فرهنگ ناب اسلامی را در جامعه به‌ویژه در بین جوانان ترویج دهند دنبال حواشی هستند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: آنان به جای پرداختن به مسائل مهم فرهنگی درباره اجرای کنسرت‌ها در کشور بحث می‌کنند و اجرای کنسرت اولویت نخست آنان شده هر چند اجرای کنسرت نیز هم باید مدیریت شود ولی عده‌ای سعی در فضاسازی در این رابطه دارند.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز باورمان بر این است که باید در صحنه حضور داشته باشیم و در مقابل هجمه‌های دشمنان در حمایت از اندیشه‌های پاکی که در دفاع از حریم اسلام و انقلاب اسلامی شکل گرفته بایستیم و در پاسداشت یاد و راه شهدا نباید لحظه‌ای دریغ کنیم.

عباسی حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب شکوهمند اسلامی را مرهون فداکاری بسیجیان و روحیه بسیجی در کشور خواند و افزود: بسیج سنبل حماسه حضور در صحنه‌های گوناگون کشور است که بدون چشمداشت مادی در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی پیشگام و آماده جانفشانی است.

فرمانده سپاه ناحیه رودسر نیز در این مراسم گفت: حوزه مقاومت بسیج خواهران حضرت زینب(س) بخش رحیم آباد با زیربنای ۲۰۰ متر مربع در دو طبقه و با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیون تومان از محل اعتبارات داخلی ظرف مدت ۴ ماه ساخته شد و به‌مناسبت هفته دفاع مقدس به بهره برداری رسید.

سرهنگ پاسدار حسین مصطفی پور افزود: در هفته دفاع مقدس که یادآور جانفشانی و ایثارگری شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است ۵۰ برنامه فرهنگی و ورزشی در این شهرستان اجرا شد که تعدادی پروژه عمرانی نیز به بهره برداری رسید و افتتاح و بهره برداری از حوزه مقاومت بسیج خواهران حضرت زینب(س) بخش رحیم آباد نیز در همین راستاست.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش