گیلانیان
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ Friday, 23 April , 2021
اکتبر 5, 2016 کد خبر : 53022 خبر ها

فرمانده انتظامی گیلان :

برخی مسئولان در مبارزه با قاچاق کالا بی‌توجه هستند

برخی مسئولان در مبارزه با قاچاق کالا بی‌توجه هستند

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه وجود کالاهای چینی و بی‌کیفیت بی‌حرمتی به مردم ما است، گفت: برخی از مسئولان در مبارزه با قاچاق کالا و در برخورد با سودجویان بی‌توجه هستند.

سردار محمدرضا میرحیدری ظهر امروز در همایش پلیس, امنیت و اصناف که در مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیاء رشت برگزار شد، اظهار داشت: یاد و خاطره شهدای عرصه نظم وامنیت و ۴۴۴ شهید نیروی انتظامی گیلان را گرامی می‌داریم.

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه اصناف در دوران دفاع مقدس از جبهه‌های جنگ پشتیبانی کردند، بیان کرد: اصناف در همه صحنه‌ها افتخار آفرینی کردند.

وی با بیان اینکه یکی از اهداف پلیس این است که امنیت و آرامش به گونه‌ای فراهم شود که چرخ اقتصادی کشور بچرخد، مطرح کرد: اگر در چرخه اقتصاد جامعه اختلالی ایجاد شود در امنیت جامعه تاثیر منفی به وجود می‌آید.

سردار میرحیدری تصریح کرد: اگر بستر برای حرکت مداوم و هوشمندانه در اصناف و اتحادیه‌ها فراهم نشود عواقب آن برای جامعه تاثیر منفی دارد.

فرمانده انتظامی استان گیلان بیکاری را یکی از مهمترین دغدغه‌های جامعه امروز عنوان کرد و گفت: اکثر خانواده‌ها از بیکاری فرزندان خود رنج می‌برند و این رنج غیرقابل تحمل است.

وی یکی از مأموریت‌های پلیس در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری را حمایت از اصناف و مبارزه با قاچاق عنوان کرد و گفت: وجود کالاهای چینی و بی‌کیفیت، بی‌حرمتی به مردم ما است و برخی از مسئولان در مبارزه با قاچاق و سودجویان بی توجه هستند.

سردار میرحیدری با بیان اینکه از اصناف انتظار همکاری داریم، خاطرنشان کرد: اصناف برای پلیس یک سرمایه بزرگ هستند و عملکرد آنها در ارتباط با حفظ سلامت جامعه و امنیت اخلاقی بسیار تاثیرگذار است.

وی هدف اصلی نظام استکباری را ضربه زدن به جمهوری اسلامی و مردم ایران عنوان کرد و گفت: امروزه دشمن با تغییر سبک زندگی جامعه به‌دنبال تغییر باور دینی مردم است و نباید به خواسته‌های دشمن تن دهیم.

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه امروزه دشمن به‌دنبال این است کرامت انسانی زن را زیر سؤال ببر،د مطرح کرد: نباید اجازه دهیم حریم زن شکسته شود و از زنان برای چرخه اقتصادی استفاده شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “