گیلانیان
چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ Wednesday, 28 September , 2022
می 26, 2014 کد خبر : 27341 خبر ها

بررسی اعتبارات استان در جلسه با معاون حقوقی معاونت برنامه ریزی

بررسی اعتبارات استان در جلسه با معاون حقوقی معاونت برنامه ریزی

گیلانیان : جعفر زاده ، عضو کمیسیون برنامه،‌بودجه و محاسبات مجلس گفت:‌ جلسه مشترک نمایندگان مجمع استان گیلان در مجلس با معاون مجلس ، حقوقی و استان‌های معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور درباره نحوه توزیع اعتبارات این استان برگزار شد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی از تفاهم معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور با نمایندگان استان گیلان درباره نحوه توزیع اعتبارات این استان خبرداد.

وی افزود: در راستای اجرای تبصره ۲۲ قانون بودجه کشور و ماده ۱۸۰ قانون برنامه پنجم معاونت نظارت راهبردی رییس جمهور مکلف است با نمایندگان مجامع استانی جلسه داشته باشد ودرباره نحوه توزیع اعتبارات تبصره ۲۲ قانون بودجه با نمایندگان استانها به توافق برسد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه میزان اعتبارات این استان ۱۳۸میلیارد تومان است، افزود: در این جلسه به توافق ۸۰ درصدی رسیدیم و یکی دو نماینده بحث هایی را مطرح کردند و قرار شد در جلسه فردا با این معاونت بررسی مجددی انجام شود و پس از رسیدن به توافق صورتجلسه را امضا کنند./ منبع : خانه ملت

اخبار مرتبط

نظرات

  • خرم حسینی(سورچان اشکور)

    سلام علیکم – خطاب مان به آقای مهندس جعفر زاده و مجمع نمایندگان گیلان است – ما عده ی از ایثار گران دفاع مقدس که سالهاست فریاد می زنیم هیچ حدی در دستگاه دولت های جمهوری اسلامی گذشته گوش نداده اند وخواسته های بر حق مردم محروم اشکور توجه نکرده اند !!! امیدوارم این دوره نمایندگان محترم و مسؤلان عالی رتبه استان گیلان بشنوند – روستای ایرمحله و ایزدین و…از روستاهای سورچان اشکور توابع دهستان شوییل رودسر است که چهارنفر از بهترین جوانانش به مقام والای شهادت رسیده اند آیا هنوز زمان آن فرا نرسیده که مدیران عزیز استان گیلان لااقل بقدرشناسی آنان وبه حرمت خانواده های معززشان هم شده بودجه ای برای بهسازی جاده ی ویران آن اختصاص دهند؟؟؟؟ اما متاسفانه هم شهدای ما مظلوم اند!!!! و هم خانواده هایشان مظلوم تر!!!!!!!!!!! از شما سپاسگزارم نظراتمان را منعکس می نمایید و اگر بتوانید به مسؤلین انتقال دهید بسیار فدردانتان خواهیم بود.

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی