گیلانیان
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ Saturday, 14 December , 2019
تیر ۸, ۱۳۹۷ کد خبر : 67608 خبر ها

برنامه های فرهنگی در اولویت اداره ها باشد

برنامه های فرهنگی در اولویت اداره ها باشد

گیلانیان : فرماندار آستارا گفت: اجرای برنامه های فرهنگی با هدف معرفی ظرفیت های این شهرستان و جذب و ماندگاری گردشگران در اولویت دستگاه های اجرایی باشد.

یونس رنجکش غروب پنجشنبه در آئین اختتامیه نمایشگاه عکس و پوستر مقابله با اعتیاد در محل نمایشگاه های دائمی این شهرستان افزود: برنامه های فرهنگی باید با محوریت موضوعات اجتماعی برگزار شود و خلاقیت و بهره مندی از توانایی هنرمندان و سازمان های مردم نهاد در دستور کار قرار گیرد.

وی اظهار کرد: تدوین برنامه های منسجم فرهنگی و اجتماعی برای تولید نشاط اجتماعی از نیاز های ضروری جامعه است و باید با پویایی و تحرک اجتماعی، آسیب ها را کنترل کنیم.

رنجکش بیان کرد: آستارا به لحاظ جاذبه های متنوع، پذیرای هزاران گردشگر با فرهنگ های مختلف است و برای مقابله با چالش های اجتماعی باید بنیه های فرهنگی این شهرستان را تقویت کنیم.

وی ادامه داد: برخورد مطلوب با گردشگران و تقویت گفتمان فرهنگی ضروری است و مطابق تاکید رئیس جمهوری، رفتار صادقانه و بی پرده مسئولان با مردم باعث تقویت همدلی خواهد شد و از گردنه های مشکلات عبور خواهیم کرد.

فرشاد پورافقی رئیس اداره بهزیستی آستارا نیز در این آئین گفت: نخستین نمایشگاه عکس و پوستر مقابله با اعتیاد به مدت هفت روز در آستارا برپا و طول هفته مبارزه با مواد مخدر ۳۰ برنامه فرهنگی برگزار شد.

وی افزود: گزارش برنامه های فرهنگی هفته یاد شده در قالب کتابی چاپ می شود و برگزاری کارگاه های آموزشی در سه کمپ ترک اعتیاد آستارا جزو برنامه های بهزیستی است.
از سی ام خرداد تا پنجم تیرماه، هفته مبارزه با مواد مخدر و بیست و ششم ژوئن مصادف با پنجم تیرماه، روز جهانی مبارزه با مواد مخدر است.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

گیلانیان به گزارش فارس : با دستور محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه هنرمندان کماکان از پرداخت مالیات به صورت کامل معاف هستند؛ این در حالی است که مالیات حقوق کارگران و کارمندان پیش از پرداخت به آن‌ها از حساب‌شان کسر می‌شود!

سلبریتی‌ها لاکچری