گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
فوریه 27, 2014 کد خبر : 25155 خبر ها

علی منتظری :

برگزاری ۱۶ نمایشگاه بهاره با ۱۵۰۰ غرفه در سراسر گیلان قطعی شد

برگزاری ۱۶ نمایشگاه بهاره با ۱۵۰۰ غرفه در سراسر گیلان قطعی شد

گیلانیان : طبق برنامه ریزی های انجام گرفته تاکنون برگزاری ۱۶ نمایشگاه بهاره با بیش از هزار و ۵۰۰ غرفه در سراسر استان قطعی شده است.

علی منتظری ظهر چهارشنبه در جلسه برنامه ریزی نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره در استان افزود: اطلاعات دقیق و جزئیات این نمایشگاه ها از سوی رؤسای ادارات شهرستانی صنعت، معدن و تجارت و رؤسای اتاق های اصناف استان اعلام و اطلاع رسانی مناسب در این زمینه انجام خواهد شد.

وی همچنین از برگزاری دو نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره در شهر رشت در سال جاری خبر داد و اظهارداشت: این نمایشگاه ها در محل سالن فرش گیلان واقع در جاده تهران با ۳۰۰ غرفه و سالن فرودگاه رشت واقع در ابتدای جاده انزلی با ۱۸۰ غرفه است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: نمایشگاه های مزبور از ۱۵ تا ۲۵ اسفند ماه دایر و از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب پذیرای شهروندان است.

وی افزود: کالاهای اساسی مورد نیاز شهروندان برای ایام عید بویژه آجیل، شیرینی جات، مواد پروتئینی، پوشاک، کیف و کفش، مواد شوینده و لوازم تزئینی منزل در این نمایشگاه ها عرضه خواهد شد.

منتظری همچنین اظهارداشت: این کالاها با قیمت های ۵ تا ۱۵ درصد زیر قیمت های مشابه در سطح بازار بفروش می رسد.

وی تصریح کرد: به منظور نظارت بر رعایت قوانین صنفی و نرخ های مصوب، بازرسان این سازمان به همراه بازرسان اصناف ناظران افتخاری منتخب فعالیت غرفه های مزبور را رصد و با تخلفات احتمالی برخورد قانونی خواهند کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: ضمن اینکه در ایام برپایی نمایشگاه ها یک تیم بازرسی بصورت روزانه و مستمر با حضور در مناطق مختلف بازار میانگین قیمت کالاهای عرضه شده در نمایشگاه را با میانگین قیمت کالاهای مشابه در سطح بازار مقایسه تا تفاوت قیمت های نمایشگاه با خارج از نمایشگاه حفظ و رعایت و اجناس موجود در نمایشگاه از قیمت های مشابه کمتر باشد.

وی افزود: این نمایشگاه ها با همکاری اتاق اصناف مرکز استان و شرکت های نمایشگاهی پیمان آوران وارنا و شاندرمن شمال برگزار می شود.

منتظری همچنین از برگزاری نمایشگاه های عرضه مستقیم کالای بهاره در مناطق مختلف استان خبر داد و افزود: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته تاکنون برگزاری ۱۶ نمایشگاه با تعداد در مجموع بیش ازهزار و ۵۰۰ غرفه در سراسر استان قطعی شده است که اطلاعات دقیق و جزئیات این نمایشگاه ها از سوی رؤسای ادارات شهرستانی صنعت، معدن و تجارت و رؤسای اتاق های اصناف استان اعلام و اطلاع رسانی مناسب در این زمینه انجام خواهد شد./منبع : مهر

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی