تبلیغ
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ Monday, 22 October , 2018
بهمن ۲۸, ۱۳۹۶ کد خبر : 65561 خبر ها

برگزاری اولین مرحله ممیزی سیستم یکپارچه در برق منطقه ای گیلان

برگزاری اولین مرحله ممیزی سیستم یکپارچه در برق منطقه ای گیلان

گیلانیان : اولین مرحله ممیزی سیستم یکپارچه توسط ممیزین شرکت TUV NORD در سالن کنفرانس شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان برگزار شد.

مهندس عظیم بلبل آبادی ، مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان در اولین مرحله ممیزی سیستم یکپارچه گفت: در شرکت برق گیلان شاهد تحولی شگرف هستیم و مسیر و رویکردی جدید در شرکت شروع شده است. این رویکرد جدید در زمینه های مختلف فنی، غیر فنی، مالی، فرهنگی، مدیریت، ورزش و … در حال نهادینه شدن است و کسب دستاوردها و موفقیتهای بزرگ در سالهای قبل بیانگر این تغییر رویکرد در شرکت می باشد. کار سیستمی و بهبود مستمر در شرکت مورد توجه ویژه قرار گرفته است. در ممیزی از شرکتها با توجه به اینکه نگاه بیرونی عملکرد شرکت را مورد ارزیابی قرار می دهد می تواند فرصت مغتنمی را برای شرکت فراهم کند تا شرکت مسیری را که در پیش گرفته به خوبی طی کند و این مسیر تعالی را ادامه بدهد.

در اولین مرحله ممیزی سیستم یکپارچه مهندس موسی پور سر ممیز شرکت TUV NORD ضمن تشکر از همراهی کارکنان برق گیلان جهت فراهم آوردن محیط مناسب و انجام ممیزی مطابق برنامه ، گفت:

بررسی های انجام شده در ممیزی مرحله اول با توجه به کمبود وقت طی یک فرایند از چند واحد به عنوان نمونه انجام شد. نظم و ترتیب ، تعهد مدیریت ارشد شرکت و کارکنان ، مدیریت دانش و تفکیک زباله ها و پسماندها از جمله نقاط قوت شرکت در این ارزیابی بود.

وی افزود: در زمینه HSE با توجه به اینکه مقوله جدیدی می باشد و شامل موضوعات گسترده و به عبارتی شامل سه استاندارد است موضوعاتی قابل طرح است. در دسترس بودن مستندات مربوط به HSE ، باز شدن درب ها به سمت بیرون، اقدام در خصوص لامپ های نیم سوز، رعایت کردن مسائل ایمنی توسط پیمانکاران، اجرای آموزش عمومی بهداشت و اندازه گیری عوامل زیان آور محیط کار از جمله عواملی است که باید در زمینه HSE مورد توجه قرار بگیرد./ منبع : دفتر روابط عمومی برق منطقه ای گیلان

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

قابل توجه بیمه شدگان تامین اجتماعی :

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

قابل توجه استاندار محترم:

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

میزان سختی آب گیلان از حد استاندارد بیشتر است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان :

میزان سختی آب گیلان از حد استاندارد بیشتر است

استان گیلان مشکل کمبود دارو ندارد

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان :

استان گیلان مشکل کمبود دارو ندارد