تبلیغ
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ Monday, 22 October , 2018
شهریور ۲۸, ۱۳۹۵ کد خبر : 52311 خبر ها

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان :

برگزاری رزمایش فرهنگی‌ رزمی کربلای ۵ در گیلان

برگزاری رزمایش فرهنگی‌ رزمی کربلای ۵ در گیلان

گیلانیان : مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان از برگزاری رزمایش فرهنگی‌ رزمی کربلای ۵ همزمان با هفته دفاع مقدس در استان خبر داد.

رسول جلایی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تبریک عید غدیر و هفته دفاع مقدس گفت: غدیر یکی از اعیاد بزرگ شیعیان و منحصر به فرد است.

وی با بیان اینکه اگر از غدیر بگذریم باید منتظر تکرار عاشوراها در تاریخ خود باشیم، افزود: امسال سی و ششمین هفته دفاع مقدس را پاس می‌داریم.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان فرهنگ دفاع مقدس را خودباوری نیروها دانست و تصریح کرد: به نقش قدرت دفاعی نیروهای دفاع مقدس در این هفته توجه می‌شود.

وی گفت: با نهادینه‌سازی روحیه ولایتمداری و بهره‌گیری از فرهنگ عاشورایی می‌توانیم در بیداری اسلامی در جهان موثر باشیم.

جلایی با بیان اینکه هفته دفاع مقدس با شعار محوری «ما آمده‌ایم» آغاز می‌شود، تصریح کرد: برنامه‌های فرهنگی، هنری، سیاسی و … در هفته دفاع مقدس تدارک دیده شده است.

وی با اشاره به اینکه راه طولانی دفاع مقدس می‌تواند منشأ بسیاری از تحولات فرهنگی و اجتماعی در جامعه باشد‌، ادامه داد: امسال موضوع‌ فعالیت‌ها در زمینه‌های مختلف فرهنگی، هنری، رسانه‌ای و خدمات عمومی در برنامه‌های هفته دفاع مقدس لحاظ شده است.

این مسؤول آغاز هفته دفاع مقدس را از ۳۱ شهریورماه جاری عنوان کرد و یادآور شد: روز فرماندهان به تقویم هفته دفاع مقدس اضافه شده که آخرین روز هفته دفاع مقدس است.

وی از اجرای ۷۰۰ فعالیت عمومی و تخصصی به مناسبت هفته دفاع مقدس در گیلان خبر داد و خاطرنشان کرد: ۱۳۴ برنامه در حوزه رسانه‌های مختلف استان داریم.

جلایی برگزاری ۱۰ همایش، ۲۲ مراسم تجلیل، ۲۰ نمایشگاه و ۲۰ فعالیت خدمات عمومی را از دیگر برنامه‌ها در هفته دفاع مقدس گیلان عنوان کرد.

وی با بیان اینکه دو بیمارستان صحرایی در غرب و جنوب گیلان همزمان با هفته دفاع مقدس در استان برپا می‌شود، یادآور شد: رژه نیروهای مسلح در روز نخست هفته دفاع مقدس در گیلان برگزار می‌شود.

به گفته مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان، امسال در هفته دفاع مقدس ۴ هزار و ۲۷۸ دقیقه برنامه توسط صدا و سیما پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه امسال در هفته دفاع مقدس بخشی از محتوای مربوط به دستاوردهای دفاع مقدس در قالب نرم‌افزار در اختیار سایت‌ها گذاشته می‌شود، خاطرنشان کرد: همایش شکوه هجرت اختتامیه اردوهای جهادی در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.

جلایی به دیگر برنامه‌ها در هفته دفاع مقدس اشاره کرد و یادآور شد: رزمایش فرهنگی‌ رزمی کربلای ۵ همزمان با هفته دفاع مقدس در گیلان برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

قابل توجه بیمه شدگان تامین اجتماعی :

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

قابل توجه استاندار محترم:

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

میزان سختی آب گیلان از حد استاندارد بیشتر است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان :

میزان سختی آب گیلان از حد استاندارد بیشتر است

استان گیلان مشکل کمبود دارو ندارد

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان :

استان گیلان مشکل کمبود دارو ندارد