گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
ژانویه 23, 2014 کد خبر : 24025 خبر ها

برگزاری نشست‌های سیاسی اجتماعی خیمه معرفت در گیلان

برگزاری نشست‌های سیاسی اجتماعی خیمه معرفت در گیلان

گیلانیان : مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: به مناسبت روز انقلاب اسلامی، خودباوری، نهضت علمی و امید به آینده نشست‌های سیاسی و اجتماعی خیمه معرفت در گیلان برگزار می‌شود.

مهدی حاجتی با اشاره به نقش فرهنگیان در دوران انقلاب و هشت‌سال دفاع مقدس، اظهار کرد: در بهمن‌ماه همایشی با عنوان معلم و انقلاب اسلامی در دهکده ساحلی برگزار و فراخوان مقاله با همین عنوان از فرهنگیان انجام می‌شود.

وی با اشاره به شکوفایی فرهنگ، هنر و تمدن اسلامی در کشور، افزود: مسابقات نقاشی و هنرهای تجسمی و نمایشگاهی از آثار هنری دانش‌آموزان در مناطق مختلف استان برگزارمی‌شود و اتحادیه دانش‌آموزشی ۱۰۰ فیلم را در مدارس استان به نمایش در می‌آورد.

نشست سیاسی و اجتماعی خیمه معرفت برگزار می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان از برگزاری نشست‌های سیاسی و اجتماعی با موضوع انقلاب تحت عنوان «خیمه معرفت» خبر داد و گفت: در روزهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران شاخه گل به خانواده‌های شهدای فرهنگی شاغل در ادارات و مدارس استان اهدا می‌شود.

حاجتی، برگزاری جلسات پرسمان انقلاب، خاطره‌گویی فرهنگیان در مدارس، برگزاری نشست‌های بصیرتی فرهنگیان و دانش‌آموزان و برگزاری محفل انس با قرآن را از برنامه‌های گفتمان دینی، تثبیت ارزش‌های الهی و عدالت گستری بیان کرد.

آزمون علمی امیدان با حضور ۸۰۰۰ دانش‌آموز برگزار می‌شود

وی با اشاره به اینکه آزمون علمی امیدان با حضور هشت هزار دانش آموز توسط بسیج دانش آموزی برگزار می‌شود، گفت: دانش آموزان امروز، قابل قیاس با دانش آموزان دهه گذشته نیستند بنابراین باید به صورت اصولی و علمی به خواسته‌های آنها پاسخ داد.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان تصریح کرد: این مهم با هم‌فکری و بهره‌گیری از اندیشه‌های کارشناسی شده گروه‌های آموزشی ممکن است و برای این کار باید نگاه مدیران آموزش و پرورش نسبت به ساختار و فعالیت‌های گروه‌های آموزشی تغییر کند.

حاجتی، آموزش وپرورش را متعلق به همه دانست و خاطرنشان کرد: در رفع مشکلات باید همه دبیران، دانش آموزان، اولیا و سایر دست اندرکاران با جدیت وارد عرصه شوند./منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی