گیلانیان
پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ Thursday, 21 October , 2021
سپتامبر 21, 2021 کد خبر : 82340 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

نماینده ولی‌فقیه در گیلان :

بسیاری از زوایای دفاع مقدس مغفول مانده است

بسیاری از زوایای دفاع مقدس مغفول مانده است

گیلانیان : نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به مغفول ماندن بسیاری از زوایای دفاع هشت ساله، گفت: اگر تاریخ دفاع مقدس به درستی و کامل بیان شود به الگویی برای تمام ملت‌ها تبدیل می‌شود.

آیت‌الله رسول فلاحتی صبح سه‌شنبه در آئین تجلیل و تکریم سراسری یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت با بیان اینکه جنگ هشت ساله موجب عزت ملت مسلمان شد، اظهار کرد: امروزه نه تنها ملت ما بلکه تمام مسلمانان جهان به مقاومت و ایستادگی در برابر سلطه گران افتخار می‌کنند.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به اینکه تاریخ دفاع مقدس سرشار از عزت و افتخار است، گفت: نظیر جنگ هشت ساله در تاریخ وجود ندارد مگر جنگ‌های زمان پیامبر (ص) که مملو از اخلاص و نیت الهی بود.

وی با بیان اینکه بسیاری از زوایای جنگ هشت ساله بیان نشده است، افزود: اگر تاریخ دفاع مقدس به درستی و کامل بیان شود به الگویی برای تمام ملت‌ها تبدیل می‌شود.

آیت‌الله فلاحتی با اشاره به علت ماندگاری دوران دفاع مقدس، تصریح کرد: اخلاص و خدامحوری رزمندگان دفاع مقدس یکی از عوامل ماندگاری این دوران است زیرا اخلاص موجب ماندگاری اعمال انسان می‌شود.

امام جمعه رشت ادامه داد: بسیاری از افراد در طی این سال‌ها کنار امام بودند که ماندگار نشدند اما کسی مانند شهید سلیمانی اسطوره شده و برای همه ملت‌ها الگو محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه ملت ایران در دوران دفاع مقدس متحد و یکپارچه بودند، تاکید کرد: فرماندهان جوان ما انسان‌های شگفت انگیزی بودند و همه رزمندگان با وحدت و اتحاد در کنار ملت مقابل متجاوزان ایستادگی و ایثارگری کردند.

آیت‌الله فلاحتی افزود: دشمنان قسم خورده دین خدا یعنی یهود، منافقان، سلطنت طلبان به رهبری صهیونیسم و آمریکا تلاش دارند اخلاص را امری موهون معرفی کند و در عرصه سیاست نیز در پی تفرقه افکنی بین ملل مسلمان بوده و وحدت را نشانه گرفته است.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه وحدت امری ضروری برای پیشرفت ملت‌ها است، تصریح کرد: پیروی از وحدت و اخلاص جاری در دوران دفاع مقدس می‌تواند ما را به پیروزی برساند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

پیشرفت فیزیکی ۶۴ درصدی پست ۲۳۰ کیلوولت غرب رشت

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان :

پیشرفت فیزیکی ۶۴ درصدی پست ۲۳۰ کیلوولت غرب رشت