تبلیغ
پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ Thursday, 18 October , 2018
خرداد ۲۴, ۱۳۹۷ کد خبر : 67434 خبر ها

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ‌گیلان :

“بندر آستارا” به ‌منطقه بین‌المللی تبدیل می‌شود

“بندر آستارا” به ‌منطقه بین‌المللی تبدیل می‌شود

گیلانیان : معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ‌گیلان گفت: با بهره برداری از خط آهن بین المللی آستارا-آستارا و تکمیل کریدور شمال جنوب قطعاً این منطقه به یک منطقه بین المللی تبدیل می‌شود.

علی‌اصغر جمشیدنژاد صبح امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: شهرستان مرزی بندر آستارا یکی از شهرستان‌های استراتژیک و مهم استان گیلان بوده و همواره مورد توجه مرکز استان و دولتخواهد بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ‌گیلان با بیان اینکه آستارا با دارا بودن مرز آبی و خاکی به یک منطقه ملی در کشور تبدیل شده است افزود: با بهره برداری از خط آهن بین المللی آستارا-آستارا و تکمیل کریدور شمال جنوب قطعاً این منطقه به یک منطقه بین المللی تبدیل می‌شود.

وی با قدردانی از هوشیاری و بصیرت مرزنشینان آستارایی بر لزوم توجه بیشتر دولت به معیشت مرزنشینان تاکید کرد و گفت: تجارت مرزی در شهرستان مرزی آستارا با رعایت چارچوب‌های قانونی و استفاده مطلوب از ظرفیت‌های موجود، می‌توان بسیاری از مشکلات این شهرستان از قبیل معیشت را برطرف کرد.

جمشیدنژاد با تاکید بر اینکه تجارت مرزی و کسب و کار در مناطق مرزی بایستی مورد حمایت و توجه قرار گیرد افزود:ظرفیت‌های موجود در مناطق مرزی به‌ویژه در این شهرستان بسیار گسترده است که امیدواریم با همدلی و همکاری سایر دستگاه‌های ذیربط بتوانیم توسعه این حوزه را بیشتر از گذشته داشته باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ‌گیلان با بیان اینکه باید در راستای حفظ منافع ملی با وحدت و همدلی در خدمت مردم باشیم ابراز داشت: فعالیت‌های تجاری و کسب و کارها در مرز با قاچاق مرزی تفاوت دارد و بایستی با نگاه مثبت در راستای استفاده از ظرفیت‌های مرزی گام برداریم.

جمشیدنژاد با اشاره به انتصاب دو معاون فرمانداری آستارا و قدردانی از معاونان سابق این فرمانداری خاطرنشان کرد: فرصت‌های خدمت‌رسانی به این مردم عزیز بسیار زودگذر است و مسئولان بایستی قدر این فرصت‌ها را بدانند و با تمام وجود به مردم این مرز و بوم خدمت کنند.

وی با بیان اینکه مدیران باید شبانه‌روزی در خدمت مردم باشند گفت: امیدواریم معاونان جدید این فرمانداری که از فرزندان این شهرستان هستند با رهنمودهای معنوی امام جمعه و هدایت‌های اداری فرماندار آستارا بتوانند با همکاری سایر دستگاه‌ها مشکلات موجود این شهرستان را رفع کنند.

به گزارش تسنیم، در این جلسه با قدردانی از معاونان سابق فرمانداری آستارا، سامان ساسانیان و کامبیز لقمانی‌نیا به‌عنوان معاون سیاسی و اجتماعی و معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان آستارا معرفی شدند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

قابل توجه بیمه شدگان تامین اجتماعی :

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

قابل توجه استاندار محترم:

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

برای حل مشکل نظام بانکی،نقدینگی،اشتغال وتورم تصمیم‌های جدی بگیرید

رهبر معظم انقلاب اسلامی در جلسه دو ساعت و نیمه با سران قوا درباره مسائل اقتصادی:

برای حل مشکل نظام بانکی،نقدینگی،اشتغال وتورم تصمیم‌های جدی بگیرید

محور رودبار منجیل چالش ترافیکی گیلان

فرمانده پلیس راه گیلان :

محور رودبار منجیل چالش ترافیکی گیلان

بارگیری بیش از ۷۰ درصدی پستهای انتقال برق

مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان:

بارگیری بیش از ۷۰ درصدی پستهای انتقال برق

ظریف تضمینی برای حل مشکلات با FATF نداد

سیاست خارجی در هفته‌ای که گذشت؛

ظریف تضمینی برای حل مشکلات با FATF نداد