گیلانیان
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ Friday, 23 April , 2021
ژانویه 12, 2015 کد خبر : 33163 خبر ها

نماینده رشت:

بنیاد شهید به بنگاه اقتصادی تبدیل شده

بنیاد شهید به بنگاه اقتصادی تبدیل شده

گیلانیان : سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس٬ با انتقاد از دور شدن بنیاد شهید از رسالت خود و تمرکز بر فعالیت‌های اقتصادی٬ گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران باید به انجام وظیفه اصلی خود یعنی رفع مشکلات جامعه ایثارگری و خانواده شهدا بپردازد.

غلامعلی جعفرزاده‌ایمن‌آبادی در گفت وگو با  خانه ملت٬ با تاکید بر اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران باید به رسالت خود در رفع مشکلات جامعه ایثارگری و خانواده شهدا عمل کند٬ گفت: متاسفانه ورود این بنیاد به امور اقتصادی به غفلت از وظایف و رسالتش منجر شده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه حرکت بنیاد شهید وامور ایثارگران در انجام فعالیت‌های اقتصادی به مثابه یک بنگاه صحیح نیست٬ افزود: دور شدن بنیاد شهید از ارایه خدمات به جامعه ایثارگری و مشغول شدن آن به فعالیت‌های اقتصادی تبعات بی‌شماری در پی خواهد داشت.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با تاکید بر اینکه با محرز شدن تخلف افراد نباید اجازه فعالیت به آن‌ها داده شود٬ گفت: مسئولان بنیاد شهید باید با برخورد قاطع با هر نوع تخلفی از ادامه فعالیت افراد متخلف در بدنه بنیاد جلوگیری کنند.

وی با یادآوری فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر دور شدن بانک‌ها از انجام فعالیت در قالب بنگاه‌های اقتصادی٬ افزود: وقتی رهبر معظم انقلاب در مورد بانک‌ها چنین رویکری دارند به طور حتم در خصوص سایر بنیاد‌ها و سازمان‌ها نیز این موضوع صدق می‌کند.

سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس در ادامه از نشست مشترک هیات رئیسه مجلس با هیات تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد و گفت: در نشست فردا جمع‌بندی نهایی درباره پرونده تفحص از این بنیاد صورت خواهد گرفت./منبع : خانه ملت

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “