گیلانیان
یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ Sunday, 4 December , 2022
نوامبر 22, 2012 کد خبر : 14941 خبر ها

فرمانده سپاه قدس گیلان خبرداد :

بهره برداری از ۱۰ پروژه عمرانی استان گیلان در هفته بسیج

بهره برداری از ۱۰ پروژه عمرانی استان گیلان در هفته بسیج

گیلانیان : سردار هامون محمدی با بیان این خبر افزود : این پروژه ها در راستای تداوم فعالیت های سازندگی و محرومیت زدایی از سوی بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان به انجام رسیده است.

وی اظهارداشت:  پروژه های عمرانی شامل ساماندهی گلزار شهدا، افتتاح مسکن محرومان، راه روستایی، آبرسانی، حمام، سرویس بهداشتی، غسال خانه و یک واحد پایگاه بسیج است.

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: پروژه های مزبور در شهرهای آستانه اشرفیه، لاهیجان، انزلی، املش، فومن، رودسر، سیاهکل، ماسال، رضوانشهر و شفت در هفته بسیج امسال افتتاح می شود.

وی در ادامه به تقارن هفته بسیج با ایام سوگواری ماه محرم افزود: این تقارن پیام استمرار، مقاومت و سازش ناپذیری این ملت را در برابر زیاده خواهی های استکبار به اذهان متبادر می سازد.

محمدی اظهارداشت: بسیج یادگار ماندگار امام خمینی(ره) است که با نگاهی عالمانه، عبورانقلاب اسلامی از گردنه های صعب و سخت دوران های مختلف را بیمه کرد.

وی گفت: هفته بسیج یادآور اخلاص، از خود گذشتگی، ولایت مداری مردانی است که فرمان امامشان را لبیک گفته و تا پای جان ایستادگی کردند.

فرمانده سپاه قدس گیلان افزود: نام بسیج تداعی کننده فرهنگ ایثار، شجاعت، شهادت و ادامه دهنده راه سرور و سالار شهیدان است.

وی در ادامه با اشاره به رشادت های بسیجیان در عرصه های مختلف کشور یادآورشد: مردم ولایتمدار ایران هیچ گاه رشادت ها و از خودگذشتگی های بسیجیان را در مبارزه با ضد انقلاب، دوران هشت سال دفاع مقدس و امروز در مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم فراموش نخواهند کرد. منبع : مهر

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی