گیلانیان
جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ Friday, 9 December , 2022
آوریل 26, 2016 کد خبر : 48014 خبر ها

بهره برداری ۳ کیلومتر از باند برگشت باقیمانده آزاد راه قزوین – رشت تا پایان تابستان

بهره برداری ۳ کیلومتر از باند برگشت باقیمانده آزاد راه قزوین – رشت تا پایان تابستان

گیلانیان : استاندار گیلان در بازدید از روند ساخت ۱۱ کیلومتر باقی مانده آزاد راه قزوین – رشت که عصر امروز با حضور معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل انجام شد گفت : ۳هزار و ۲۰۰ متر از باند برگشت باقیمانده آزاد راه قزوین – رشت  تا پایان تابستان به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان دکتر نجفی با اشاره به بهره برداری موقت سه  کیلومتر از  باقی مانده باند شرقی آزادراه رشت – قزوین در بیست ونهم اسفند سال گذشته با حضور سخنگوی دولت  اظهار داشت  : با وجود تمامی مشکلات اعتباری و محدودیت ها , خوشبختانه  شاهد زیر بار ترافیک رفتن این بخش از باقیمانده آزاد راه در شب عید بودیم که موجبات رفاه و آسایش مسافران عزیر را در پی داشت .

وی در ادامه از به بهره برداری رسیدن باند برگشت این مسیر تا پایان تابستان سال جاری خبر داد و افزود : بر طبق برنامه ریزی های اعلامی از سوی مشاور و پیمانکاران , این مسیر تا پایان تابستان بصورت کامل  به بهره برداری می رسد .

استاندار گیلان با بیان اینکه برای ساخت بخش اول از باقی مانده آزاد راه ۱۲۰ میلیارد تومان هزینه شد گفت : برای اجرای کامل این طرح  شامل دو باند رفت و برگشت حدود ۲۰۰ میلیارد تومان هزینه می شود.

دکتر محمد علی نجفی احداث باقی مانده آزاد راه رشت – قزوین را از جمله مهمترین کارهای استان بر شمرد و افزود :  کمتر روزی است که اجرای این پروژه مهم از سوی مدیران پیگیری نشود .

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی