گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
اکتبر 10, 2012 کد خبر : 13240 خبر ها

نماینده مردم رشت در مجلس:

به دلیل مشکلات اقتصادی از مردم عذرخواهی می‌کنم

به دلیل مشکلات اقتصادی از مردم عذرخواهی می‌کنم

گیلانیان : نماینده مردم رشت در مجلس با تاکید بر ضرورت حل نگرانی‌هایی که در بخش اقتصاد وجود دارد، گفت: در بخش ارزاق عمومی و مواد اولیه کارخانه‌های تولیدی، توزیع مناسب ارز در بازار باید به شیوه درست دولتی صورت گیرد؛ زیرا دولت باید در این موارد ورود کند.
جبار کوچکی‌نژاد اظهار کرد: مجلس در صورت ناچاری با تنظیم قوانینی، دولت را در چارچوبی قرار خواهد داد که بتواند بر مشکلات فائق آید. وی که معتقد است «عدم توزیع مناسب ارز باعث جهش قیمت ارز شده بود»، «ورود ارز به بورس» را خطرناک دانست و پیشنهاد داد: معتقدم دولت باید بخش کالاهای اساسی، مواد اولیه کارخانجات و ارز دانشجویی را سامان ببخشد و این مسائل را مدیریت کند. با چنین اعمال مدیریتی انتظار آن می‌رود که به تدریج قیمت ارز در بازارهای ایران فروکش کند.

وی گفت: ما نگرانیم که مبادا در پایان عمر دولت یک سری حرکت‌ها را شاهد باشیم تا باعث افزایش تورم شود، مجلس هم در حال مراقبت است تا بتواند با اجرای طرح‌های دو فوریتی و سه فوریتی ساماندهی مناسبی در عرصه اقتصاد کشور داشته باشد.

نماینده مردم رشت با عذرخواهی از مردم به ویژه طبقه ضعیف به خاطر مشکلات اقتصادی، طرح هدفمندی یارانه‌ها را یک طرح بزرگ و در عین حال در اجرا عقیم خواند و خاطرنشان کرد: دولت باید در این ایام تضمینی برای ثبات قیمت کالاهای اساسی مردم و کالاهایی که نیاز سفره مردم است، داشته باشد و در این ایام باید از هرگونه افزایش قیمت کالا جلوگیری شود./ ایسنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی