گیلانیان
یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ Sunday, 19 August , 2018
خرداد ۲۷, ۱۳۹۶ کد خبر : 60186 خبر ها

استاندار گیلان در مراسم تشییع پیکر «حسن عشوری» شهید مدافع امنیت

به سربازان گمنام امام زمان (عج) افتخار می کنیم

به سربازان گمنام امام زمان (عج) افتخار می کنیم

گیلانیان : پیکر پاک و مطهر «حسن عشوری» شهید مدافع امنیت با حضور وزیر اطلاعات ،استاندار گیلان و قشرهای مختلف مردم صبح امروز در رشت تشییع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان دکتر محمدعلی نجفی در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگاران با تبریک و تسلیت شهادت سربازی از سربازان گمنام امام زمان (عج) در دفاع از امنیت کشور اظهار داشت : گیلانی بودن نخستین شهید از سربازان گمنام امام زمان (عج) در جریان مبارزه با عناصر تروریستی داعش و تکفیری در داخل کشور برای ما افتخار است .

وی با اشاره به شهادت این شهید بزرگوار در استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت : به سربازان گمنام امام زمان (عج) که در تمام نقاط حضور داشته اما شناخته نمی‌شوند افتخار می کنیم

استاندار گیلان افزود : این نیروها در کنار برادران سپاه، بسیج، نظامی، انتظامی و اطلاعاتی در مبارزه با دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در تلاش هستند.

دکتر نجفی با اشاره به حضور پرشور مردم و قدرشناس گیلان و شهر رشت در مراسم تشییع این شهید بزرگوار اظهار داشت : شهدا همیشه زنده و ماندگار هستند ، هر چند که به ظاهر رفته‌اند اما حضورشان همیشگی است.

وی ابراز امیدواری کرد : انشاء ا… تمامی کارگزران و خادمین نظام مقدس جمهوری اسلامی بتوانند ارزش‌های والای شهدا و راه این عزیزان را ادامه دهند.

پیکر مطهر حسن عشوری ساعت ۱۵ عصر امروز در زادگاهش روستای ماچیان شهرستان رودسر تشییع و در بقعه امامزادگان این روستا به خاک سپرده خواهد شد.

مراسم وداع با نخستین شهید وزارت اطلاعات که بعد از ۱۲۰ عملیات موفق در مبارزه با گروهک‌ های تکفیری و تروریستی در داخل کشور به شهادت رسید دیشب در گلزارشهدای رشت نیز برگزار شد.

شهید حسن عشوری اهل شهرستان رودسر استان گیلان و از سربازان گمنام امام زمان (عج) روز چهارشنبه در درگیری با یک گروه تروریستی در چابهار سیستان و بلوچستان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

این گروه تروریستی قصد داشت در برخی از مناطق اقدامات تروریستی و انتحاری انجام دهد که با اقدام به موقع و شناسایی دقیق سربازان گمنام امام زمان(عج) منهدم شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*