گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
فوریه 11, 2013 کد خبر : 17236 دسته‌بندی نشده

چشم دنیا به سی چهارمین بهار ایران روشن شد

به فکر ارتقاء سطح کارامدی جمهوری اسلامی ایران باشیم

به فکر ارتقاء سطح کارامدی جمهوری اسلامی ایران باشیم

گیلانیان : در حالیکه ۲۲ بهمن امسال زیر ذره‌بین  نزدیک به ۲۲۰ خبرنگار خارجی رسانه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی قرار گرفته بود حضور پر شور ملت ایران چشم دنیا را به سی چهارمین بهار ایران روشن نمود .

 در طول سی و چهار سالی که از پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری پیر فرزانه جماران نشین ، خمینی کبیر (ره) می گذرد شرایط و موقعیت خاص ایران بعنوان یکی از بازیگران اصلی صحنه بین‌الملل باعث شده هر ساله بر اهمیت این روز تاریخی افزوده شود .

راهپیمایی دیروز در حالی پرشکوه تر از هر سال برگزار شد که تنها چند روز قبل از آن تشدید تحریم های ایالات متحده علیه ایران این گمان خام را در ذهن تحریم کنندگان تقویت نموده بود که فشارهایی را که به حاکمیت در ایران وارد نموده اند موجب افزایش نارضایتی عمومی و در نتیجه قهر ملت با حاکمیت و عدم حضور ایرانیان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۱ خواهد شد غافل از اینکه ایرانی جماعت هوشمند تر از آن است که دوگانگی های رفتاری آنان را در نیابد و نداند که آنان مردم را هدف گرفته اند تا انسجام و وحدت ایرانیان را در هم بشکنند .

به هر ترتیب راهپیمایی دیروز انعکاس گسترده ای در سطح جهانی داشت و سطور منتشره زیر خواندنی تر به نظر می رسد :

خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد:

«ایرانی‌ها برای گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد انقلاب سال ۱۹۷۹ که یک پادشاهی طرفدار غرب را کنار زد و جمهوری اسلامی را روی کار آورد، در سرتاسر این کشور راهپیمایی کردند. بسیاری از تظاهرات‌کنندگان شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» را سر دادند. این‌ها شعارهایی است که معمولا برای محکوم کردن دشمنان جمهوری اسلامی به کار می‌رود».

 روزنامه واشنگتن پست نیز نوشت:

 «مردم ایران در سراسر این کشور در راهپیمایی شرکت کردند تا سی و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی سال ۱۹۷۹ را گرامی دارند. آنهایی که در این راهپیمایی شرکت کردند، شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر می‌دادند».

 رسانه‌های اسرائیلی نیز که توجه ویژه‌ای به رخدادهای داخلی ایران دارند، اخبار راهپیمایی دیروز را بازتاب دادند. پایگاه صهیونیستی تایمز اسرائیل از جمله رسانه‌هایی بود که این خبر را بازتاب داد و نوشت:

 صدای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» در سرتاسر ایران به گوش رسید. ایران در چند سال اخیر از این موقعیت برای نشان دادن اعتراض خود به فشارهای غربی‌ها علیه برنامه هسته‌ای ایران، استفاده کرده است».

حال که بهار دیگری آغاز شده است همه باید در فکر افزایش کارامدی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به سکانداری رهبر فرزانه انقلاب باشیم تا ضمن بالا بردن سطح رضایت عمومی در داخل بر پرستیز ایران عزیز در سطح بین الملل نیز بیافزاییم و بدخواهان ملت و کشور را مایوس نماییم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی