گیلانیان
یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ Sunday, 29 March , 2020
ژوئن 26, 2015 کد خبر : 38380 خبر ها

امام جمعه رشت:

بیانات رهبری، راهگشای مذاکرات هسته ای است

بیانات رهبری، راهگشای مذاکرات هسته ای است

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در جمع سران قوا و مسوولان و مدیران ارشد نظام گفت: رهنمودهای معظم له، راهگشای مذاکرات هسته ای است .

آیت الله زین العابدین قربانی در خطبه های این هفته نماز جمعه رشت افزود: همانگونه که رهبری فرموده اند؛ تیم هسته ای ایران، با دقت در حال مذاکره هستند.

وی ادامه داد: فرمایشات رهبر انقلاب، به اندازه ای مهم بود که ولوله ای در دنیا ایجاد کرد و خبرگزاری های جهان مبهوت اظهارنظرهای ایشان شدند.

امام جمعه رشت به فراز دیگری از سخنان رهبری در ارتباط با مذاکرات هسته ای اشاره و خاطرنشان کرد: ایران به دنبال یک توافق خوب است و طبق فرمایشات رهبری، بازدید از مراکز نظامی و بازجویی از دانشمندان هسته ای خط قرمز ما محسوب می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به در پیش بودن سالروز شهادت آیت الله بهشتی گفت: منافقان کوردل کوشیدند با شهادت آیت الله بهشتی، انقلاب را سرنگون کنند اما خون شهدای هفتم تیر و شهید بهشتی که به گفته امام راحل یک ملت بود؛ نهال انقلاب را آبیاری کرد.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان ادامه داد: همچنین منافقان در تیرماه سال ۱۳۶۰ ، عملیات سوءقصد نافرجام علیه مقام معظم رهبری انجام دادند اما خوشبختانه و به خواست خداوند متعال، ایشان سلامتی خویش را بازیافتند.

آیت الله قربانی در خاتمه سخنانش به هفته مبارزه با مواد مخدر نیز اشاره و اضافه کرد: دنیای استکبار، یکی از عوامل اصلی توزیع مواد مخدر است و مسوولان و همچنین خانواده ها باید هوشیارتر باشند تا جوانان ما به دام بلای خانمانسوز اعتیاد نیفتند چون جوان، نیروی محرکه و آینده ساز جامعه است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

خود اظهاری ۷۸ درصدی گیلانیان در طرح غربالگری کرونا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

خود اظهاری ۷۸ درصدی گیلانیان در طرح غربالگری کرونا

نگرانی کادر درمانی استان از احتمال شیوع موج دوم کرونا در گیلان

نماینده تام‌الاختیار وزیر بهداشت در گیلان:

نگرانی کادر درمانی استان از احتمال شیوع موج دوم کرونا در گیلان

تحویل سال در کنار بیماران کرونایی