گیلانیان
چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ Wednesday, 8 February , 2023
دسامبر 8, 2012 کد خبر : 15240 خبر ها

آیت الله قربانی

بیانات رهبری نقشه راهی برای آسیب شناسی سبک زندگی است

بیانات رهبری نقشه راهی برای آسیب شناسی سبک زندگی است

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در مورد الگوی سبک زندگی اسلامی گفت: سخنان معظم له، نقشه راه ارزشمندی برای آسیب شناسی این موضوع مهم در جامعه است.

آیت الله ˈزین العابدین قربانیˈ روز شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان اظهار کرد: سخنان ایشان در این خصوص، موج عظیمی در جامعه به منظور اصلاح سبک زندگی و تطبیق آن بر اساس الگوی زندگی اسلامی ایجاد کرده است.

وی آسیب شناسی خانواده به عنوان یکی از ارکان مهم سبک زندگی در جامعه را از مهمترین موضوعات مورد توجه شورای فرهنگ عمومی در گیلان عنوان کرد.

امام جمعه رشت در ادامه سخنانش؛ با اشاره به اهمیت برگزاری جلسات شورای فرهنگ عمومی گفت: این جلسات با بررسی جوانب مختلف مسائل فرهنگی، باید اثرگذار باشد.

وی همچنین به اهمیت فرهنگ سازی در جامعه و نقش آن در کاهش آسیب های اجتماعی اشاره و خاطرنشان کرد: حصول این مهم، از رهگذر آموزه های دینی و اسلامی امکان پذیر است.

آیت الله قربانی برگزاری کارگاه های آموزشی برای دانشجویان و دانش آموزان در رابطه با خانواده و فرهنگ سازی از طریق رسانه ها را از مهمترین اقدامات فرهنگی برای به توجه به سبک زندگی اسلامی عنوان کرد. وی اضافه کرد: برنامه ریزی برای کاهش آسیب های اجتماعی بویژه در خانواده ها، باید از نسل جوان آغاز شود.
به گزارش ایرنا، جلسه شورای فرهنگ عمومی گیلان روز شنبه با حضور نماینده ولی فقیه در گیلان، استاندار، برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اعضای این شورا در بیت امام جمعه رشت برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی