گیلانیان
پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ Thursday, 20 February , 2020
فوریه 9, 2020 کد خبر : 77018 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گیلان :

بیش از ۱۰ میلیارد تومان پروژه حوزه تعاون در گیلان افتتاح شد

بیش از ۱۰ میلیارد تومان پروژه حوزه تعاون در گیلان افتتاح شد

گیلانیان : مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گیلان از افتتاح و بهره برداری پروژه های این اداره کل در دهه فجر امسال با اعتبار بیش از ۱۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۷۳ نفر خبر داد.

عباس علیزاده روز یکشنبه در مراسم افتتاحیه ۱۰۴ واحد مسکن مهر در انزلی اظهار کرد: در دهه فجر امسال سه پروژه بزرگ به صورت همزمان در گیلان به بهره برداری می رسد که مهمترین آن افتتاح ۱۰۴ واحد مسکن مهر انزلی است.

وی افزود: افتتاح واحد تولید نان حجیم در رشت  و شرکت حمل و نقل در ماسال در کنار واحد های مسکن مهر در انزلی پروژه های افتتاح شده در دهه فجر امسال است.

وی یادآور شد: برای بهره برداری از این پروژه ها بیش از ۱۰ میلیارد تومان  اعتبار صرف شده و با افتتاح این پروژه ها برای ۷۳ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد شده است.

علیزاده همچنین گفت: افتتاح پروژه ها بهانه ای برای تقدیر از کسانی  است که برای رفع مشکلات مردم تلاش می کنند.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گیلان  ادامه داد: خوشبختانه با وجود همه مشکلات اقتصادی و  تحریم ها و همچنین مشکلات بسیار در امر تامین مصالح ، همه دستگاه ها و نهادهای اجرایی مرتبط دست به دست هم داده اند که بخشی از اقشار جامعه صاحب مسکن شوند.

با حضور مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گیلان ۱۰۴ واحد مسکن مهر انزلی با اعتبار ۸۹ میلیارد ریال و اشتغالزایی برای ۱۵ نفر به صورت دائم واگذار و کلید آن به دست صاحبانش تحویل شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

زندگی سردار سلیمانی

ار سلیمانی