گیلانیان
شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ Saturday, 18 September , 2021
آگوست 5, 2017 کد خبر : 61398 خبر ها

معاون دانشگاه علوم پزشکی گیلان :

بیمارستان‌های گیلان توان ایستادگی در مقابل بدهکاری بیمه‌ها را ندارند

بیمارستان‌های گیلان توان ایستادگی در مقابل بدهکاری بیمه‌ها را ندارند

گیلانیان : معاون دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه رسانه‌ها صدای مظلوم بیمارستان‌های استان گیلان را به گوش بیمه‌ها برسانند، گفت: بیمارستان‌های استان گیلان توان ایستادگی در مقابل بدهکاری بیمه‌ها را ندارند.

محمدتقی آشوبی ظهر امروز در مراسم تقدیر از بیمارستان‌های منتخب استان گیلان در اعتبارسنجی ملی در سالن اجتماعات مرکز آموزشی و درمانی الزهرا(س) رشت اظهار داشت: بیمارستان‌های استان گیلان در ۸ محور و ۲۱ زیرمحور اعتبارسنجی شدند.

وی با اشاره به اینکه برخی از بیمارستان‌های استان نظیر بیمارستان پورسینا در اعتبارسنجی اولیه کاهش درجه پیدا کرده و به نتایج مذکور معترض شدند گفت: در راستای اعلام نتایج اعتبارسنجی اولیه، کمیته بحرانی در معاونت درمان استان تشکیل شد و این اعتراض از سوی وزارت بهداشت مورد قبول قرار گرفت.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تاکید بر اینکه در ارزیابی مرحله دوم، نواقص و اصلاحات در بیمارستان‌های دارای افت درجه در استان گیلان مدیریت شد خاطرنشان کرد: اصلاحات بیمارستان‌ها در حوزه‌های مختلف مدیریت غذایی، مدیریت پرستاری و حوزه LDR انجام شد.

وی با بیان اینکه در ارزیابی مرحله دوم درجه بیمارستان‌های استان گیلان با اصلاحات ارتقاء یافته است، تصریح کرد: در ارزیابی مرحله دوم درجه بیمارستان‌های ۱۷ شهریور، پورسینا، حشمت و بیمارستان تالش ارتقاء یافته و بیمارستان الزهرا رشت از درجه دو به درجه یک صعود کرد.

آشوبی با تاکید بر اینکه بیمارستان رازی رشت در اعتبارسنجی مجدد در درجه دوم باقی ماند و این امر حق بیمارستان مذکور نبود افزود: با وجود تلاش‌های گسترده، بیمارستان رازی در درجه دوم باقی ماند و تلاش است در ارزیابی آینده، با اصلاحات، ارتقاء درجه ارزیابی را برای این بیمارستان به ارمغان آوریم.

وی با اشاره به اینکه درجه رتبه نخست بیمارستان‌ها در ارزیابی از رتبه ۶۱ تا ۱۰۰ است و بیمارستان‌های استان گیلان رتبه های مذکور را با نمره ۶۱ کسب کردندگفت: کسب رتبه درجه یک بیمارستان‌های استان گیلان در اعتبارسنجی با رتبه ۶۱ نشان از فاصله قابل توجه این بیمارستان‌ها باخدمات‌رسانی عالی دارد.

معاون دانشگاه علوم پزشکی گیلان عدم پرداخت هزینه بیمارستان‌ها از سوی بیمه‌ها را مهم‌ترین دغدغه معاونت درمان عنوان کرد و با بیان اینکه بیمارستان‌های استان گیلان دیگر توان ایستادگی در مقابل بدهکاری بیمه ها را ندارند گفت: رسانه‌ها صدای مظلوم بیمارستان‌ها را به گوش بیمه‌ها برسانند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد