گیلانیان
دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ Monday, 28 November , 2022
ژانویه 30, 2016 کد خبر : 45453 خبر ها

بیمارستان در کشور در مرحله تکمیل قرار دارد

بیمارستان در کشور در مرحله تکمیل قرار دارد

گیلانیان : معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی گفت: ۱۴ بیمارستان در کشور در مرحله تکمیل و تحویل قرار دارد.

محمد جعفر علیزاده روز شنبه در جمع خبرنگاران گفت: ۱۴ بیمارستان هم زمان در سطح حدود هشت استان کشور با یکهزار و ۲۰۰ تخت در مرحله تکمیل قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه تمام سعی ما مبتنی بر اتمام سریع این پروژه ها است ، افزود: این پروژه ها پس از تکمیل نهایی به منظور تجهیز تحویل وزارت بهداشت و درمان می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه شش پروژه بیمارستانی در سطح استان گیلان فعال است ، اضافه کرد: بیمارستان ۳۵ تختخوابی رضوانشهر ، ۱۳۰ تختخوابی آستارا ، ۴۰۰ تختخوابی رشت ، ۳۵ تختخوابی شفت ، ۱۳۰ تختخوابی لنگرود و ۲۱۷ تختخوابی لاهیجان در حال تکمیل نهایی است.

معاون وزیر راه و شهرسازی تحول در نظام سلامت را مطلوب و مورد رضایت هموطنان خواند و گفت: سعی دولت این است که با تکمیل بیمارستان های در دست ساخت امکانات سخت افزاری در بخش سلامت را به نحو شایسته ای تامین کند.

وی اختصاص اعتبارات لازم برای بیمارستان های در حال ساخت را موجب شتاب پروژه ها خواند و گفت: با بهره برداری از این پروژه ها رونق بخش سلامت را در دولت تدبیر و امید شاهد خواهیم بود.

معاون وزیر راه و شهرسازی به همراه مدیر کل راه و شهرسازی استان گیلان و فرماندار شهرستان آستارا امروز(شنبه) از مراحل اجرایی پروژه ۱۳۰ تختخوابی آستارا بازدید کردند.

هم اینک ۲۲ بیمارستان در استان گیلان زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی با دو هزار و ۳۳۱ تخت مشغول خدمات رسانی به بیماران هستند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد