گیلانیان
سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022
سپتامبر 15, 2015 کد خبر : 40906 خبر ها

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان:

بیمارستان ۱۳۰ تختخوابی آستارا تا پایان سال به بهره برداری می رسد

بیمارستان ۱۳۰ تختخوابی آستارا تا پایان سال به بهره برداری می رسد

رشت- مدیرکل راه و شهرسازی گیلان با اشاره به پیشرفت ۹۰ درصدی احداث بیمارستان ۱۳۰ تختخوابی آستارا، از بهره برداری این بیمارستان تا پایان سال جاری خبر داد.

شعبانعلی خاوری با اعلام این خبر گفت: بیمارستان آستارا یکی از ضروری ترین نیازهای منطقه است که تا پایان سال جاری ساختمان آن تکمیل و برای مجهز شدن به دستگاه های پزشکی تحویل دانشگاه علوم پزشکی گیلان می شود.

وی افزود: عملیات اجرایی این بیمارستان که از جمله مصوبات دور نخست سفر رئیس جمهور وقت بود، از سال ۸۷ آغاز شد و از ابتدای مرحله ساخت تاکنون  هزینه ای  بالغ بر ۳۹۰ میلیارد ریال برای اجرای آن صرف شده است.

خاوری ارائه خدمات پزشکی این واحد بزرگ درمانی را در سطح استانداردهای تعریف شده بهداشت و درمان عنوان کرد و گفت: پیش بینی می شود این بیمارستان برای ارزآوری و توریسم سلامت نیز فعال شده و توانایی پاسخگویی به تقاضاها و نیازهای افراد در داخل و خارج ازکشور خواهد داشت.

این بیمارستان در زمینی به مساحت ۲۰ هزار و ۷۰۰ متر مربع و با ۱۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع زیربنا در چهار طبقه احداث شده است که در آن بخش هایی چون اورژانس، اتاق عمل، درمانگاه، اتاق بستری، مراقبت های ویژه، نوزادان، زنان و زایمان، خدمات اورژانسی رادیولوژی، سونوگرافی و آزمایشگاهی پیش بینی شده است./ منبع : روابط عمومی راه و شهرسازی گیلان

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد