گیلانیان
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ Monday, 10 December , 2018
دی ۱۸, ۱۳۹۶ کد خبر : 64572 خبر ها

محمدصادق حسنی :

بیکاری صدرنشین مشکلات جامعه است/ مردم از شعار مبارزه با قاچاق ما خسته‌اند

بیکاری صدرنشین مشکلات جامعه است/ مردم از شعار مبارزه با قاچاق ما خسته‌اند

گیلانیان : نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بیکاری را صدرنشین مشکلات جامعه برشمرد و گفت: اگر جلوی قاچاق کالا و واردت بی‌رویه گرفته می‌شد جوانان از بیکاری به خیابان‌ها کشیده نمی‌شدند.

محمدصادق حسنی به لزوم توجه به انتقادهای مردم تاکید و اظهار کرد: ما حرف مردم را می‌شنویم اما آن‌جوری که باید به مطالباتشان پاسخ دهیم تلاش نمی‌کنیم و ثابت کرده‌ایم که از مدیران دقیقه نودی هستیم.

وی بابیان اینکه در اوایل اعتراضات اخیر مردمی نشئت‌گرفته از برخی مشکلات معیشتی و اقتصادی بود اما برخی‌ها از فضای به وجود آمده سوءاستفاده کردند، افزود: ۴۰ سال هست که ما مداوم می‌گوییم در خارج از کشور دشمنانی داریم که ما را زیر ذره‌بین گرفته‌اند و دنبال فرصت هستند تا از آب گل‌آلود ماهی بگیرند اما دراین‌بین برخی‌ها توجه نکردند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید حواس منتقدین بیشتر جمع باشد تا فضای سوءاستفاده برخی از عناصر ضدانقلاب و معاند را فراهم نکنند، گفت: مسائلی اقتصادی که در کف خیابان‌ها شنیده شد صدایی بود که از همه مردم شنیده می‌شود اما نباید از فضای اعتراضات مردم عده‌ای سوءاستفاده کنند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نادیده گرفتن ارزش‌ها در اعتراضات اخیر، خاطرنشان کرد: عده‌ای در اعتراضات اخیر ورود کردند و پرچم ایران را آتش زدند و همه می‌دانند که هیچ ایرانی با کشورش این مقدار بیگانه نیست.

حسنی با اشاره به نقش عناصر ضدانقلاب و استکبار و هدایت آشوب‌ها در کشور بیان کرد: شرایطی که در ایران پس از اعتراضات مردمی رقم خورد عادی نبود و یقیناً در پشت آن برنامه‌ریزی قوی وجود داشت وعده‌ای تلاش کردند تا مردم را در مقابل یکدیگر قرار دهند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بر حل مشکلات مردم تاکید کرد و گفت: مشکلات مردم زیاد است و باید با سرعت و پشتکار همه‌جانبه مسئولان و مدیران حل شوند.

نماینده مردم رشت در خانه ملت با تاکید بر اینکه باید کمی بیشتر با مردم صادق باشیم و نباید مردم را جدای از نظام دانست، تصریح کرد: واقعاً مشکلاتی در کشور وجود دارد که بیکاری از نمونه‌های صدرنشین مشکلات است.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس منشأ بیکاری جامعه را واردات کالاهای غیرضروری و قاچاق نام برد و گفت: متأسفانه در کشور قاچاق واردات پشت سیستم صورت می‌گیرد و کالاهایی به کشور وارد می‌شوند نمونه داخلی دارند و جلوی اشتغال فرزندان خودمان را می‌گیرد و نهایتاً منجر می‌شود جوانان به خیابان کشیده شوند و اعتراض کنند.

حسنی با تاکید بر اینکه مبادی رسمی کشور باید کنترل شود و نباید اجازه داد تا این‌همه کالای قاچاق با کانتینر وارد کشور شود، خاطرنشان کرد: مردم از شعارهایی که در رابطه با مبارزه با قاچاق داده‌ایم خسته شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه یکی از بزرگ‌ترین مشکلات ما ناراحتی برخی‌ها از انتقاد است، گفت: باید انتقاد کرد اما باید بین انتقاد و تخریب فاصله گذاشت چون اگر درست انتقاد شود و راهکارها و رفتارهای اشتباه اصلاح شود، بسیاری از موانع موجود در کشور حل خواهند شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان گیلان برپا می شود

معاون هماهنگی وامور اقتصادی استانداری گیلان :

نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان گیلان برپا می شود

راه‌اندازی قطار شهری رشت ظرف ۳ سال آینده

عضو شورای اسلامی شهر رشت :

راه‌اندازی قطار شهری رشت ظرف ۳ سال آینده

اتاق اصناف گیلان نقش مهمی در برقراری ثبات بازار دارد

رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت گیلان :

اتاق اصناف گیلان نقش مهمی در برقراری ثبات بازار دارد