گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
آگوست 24, 2012 کد خبر : 11856 خبر ها

انتقاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی :

بی توجهی مسئولان به برگزاری آزمون استخدامی ادارات

بی توجهی مسئولان به برگزاری آزمون استخدامی ادارات

گیلانیان : نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از بی توجهی مسئولان به برگزاری آزمون استخدامی ادارات دولتی انتقاد نمود.

مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی در گفتگویی با پایگاه خبری شاهد شمال گفت: پس از سالها دولت امسال با اعلام پذیرش نیرو در دستگاههای دولتی بارقه امیدی را در بین جوانان تحصیل کرده و جویای کار ایجاد کرد که با بی نظمی ها و بی برنامگی های فراوان همراه بوده و همچنان ثبت نام کنندگان در بلاتکلیفی بسر می برند.

نایب رئیس دوم فراکسیون اشتغال و تولید با اشاره به مشکلات جوانان از همان شروع ثبت نام گفت : در مقاطع ابتدایی خرابی سایت استانداری ، بازنشدن فایل های راهنما و مشکلات دیگر تا تغییر چندین باره زمان برگزاری آزمون و … گواه این نکته است که متاسفانه  به مسئله مهمی مانند اشتغال بدون هیچ پایه و اساسی و فقط بر مبنای حرف نگاه شده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ریشه این مشکلات را در معاونت منابع و سرمایه انسانی رئیس جمهور دانست و افزود: این معاون هفته هاست که بر سر کار خود حاضر نمی شود و تمامی مکاتبات این حوزه معلق مانده و از رئیس جمهور می‌خواهیم که برای حل این مشکل اقدام عاجل بعمل آورد.

مهندس جعفرزاده با اظهار تاسف از بی توجهی به هزاران هزار جوانی که با امید و آرزوی فراوان بدنبال دست یابی به شغل در دام بی مسئولیتی برخی مدیران گرفتارند اظهار داشت : این معاون حق امضا را از معاونان ذیربط خود سلب کرده است و هیچ نامه‌ای ازاین معاونت خارج نمی‌شود .به طوری که نامه مربوط به پست‌های استان‌ ها و نامه استخدام نیرو‌ها همچنان مانده است و خود آقای رئیس جمهور باید در این خصوص پاسخگو باشد.

اخبار مرتبط

نظرات

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی