گیلانیان
یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ Sunday, 25 September , 2022
می 24, 2014 کد خبر : 27300 خبر ها

تأکید استاندار برساخت سدهای جدید

تأکید استاندار برساخت سدهای جدید

گیلانیان : استاندار گیلان در شورای اداری شفت تأکید کرد : ساخت سدهای جدید اولویت مهم برای تأمین آب کشاورزی شالیزارها است

دکتر نجفی در این نشست با تبریک فرارسیدن سالروز آزادی خرمشهر با اشاره به تقدیم بیش از ۲۷۰ شهید گیلانی در عملیات بیت المقدس گفت : حضوراستان گیلان در آزادی خرمشهر و دوران دفاع مقدس پررنگ بوده است وی گفت : پاسداشت سوم خرداد هارا با کار و تلاش ، حضور و وقت گذاشتن برای مردم بصورت عملی انجام دهیم .

استاندار گیلان با اشاره به تجربیات فرماندار شفت گفت : امیدوارم فرماندار شهرستان با عشق و علاقه ای که از وی سراغ دارم با همراهی همه ی مدیران شهرستانی ، نماینده فومن و شفت و امام جمعه ی شهرستان کارها را به پیش ببرند .

دکتر نجفی در مورد تقویت زیرساخت های ارتباطی شفت هم گفت : ساخت راه ملاسرا ، شفت ، زنجان را با تلاش جدی پیگیری می کنیم تا با قوت اجرایی شود .

وی افزود : معاون هماهنگی امور عمرانی و مدیرکل راه و شهرسازی مأمور پیگیری ساخت این پروژه ی ملی خواهند بود .

استاندار گیلان به ساخت سد لاستیکی لاسک نیز اشاره کرد و گفت : در حالیکه ظرفیت آبگیری سد مخزنی سفیدرود به نصف کاهش یافته است و کفاف شالیزارها را نمی دهد ساخت سدهای استان در مناطق مختلف ضروری است .

دکتر نجفی افزود : حفظ و احیاء آب بندان های سنتی ، صرفه جویی در مدیریت مصرف آب ، پیگیری برای ساخت ۱۱ سدلاستیکی نیز مد نظر است .

استاندار گیلان با اشاره به حضور دائم مدیران در شهرستان گفت : مردم ما نیازمند کار و تلاشند از اینرو عدم حضور کامل مدیران شهرستانها در محل خدمت پذیرفتنی نیست .

دکتر نجفی گفت : اگر شبانه روزی حرکت نکنیم و به دانش و تخصص و مسائل فنی توجه نکنیم نمی توانیم مطالبات مردم از دولت تدبیر و امید را عملی کنیم .

وی افزود : ما موظفیم و مسئول هستیم که درخدمت مردمی قرار بگیریم که تمام داشته های خود را تقدیم بقای انقلاب و اسلام کرده اند .

استاندار گیلان با اشاره به تغییر و تحولات در استان گفت : در این تغییر و تحولات بهبود امور را می طلبیم .

استاندار گیلان گفت : مردم در تغییرات از ما انتظار خدمت دارند نه اینکه مدیری که سرکار می آید ابتدا ماشین ، میزکار وظاهر ساختمان خود را تغییر دهد .

فرماندار شفت نیز در این نشست باارائه ی گزارشی از وضعیت این شهرستان گفت : این شهرستان با داشتن ، موقعیت گردشگری و کشاورزی داشتن نواحی صنعتی فاقد محور ۴ خطه است .

یونس محمودی افزود : ساخت محور ملاسرا شفت ، زنجان ، تکمیل بیمارستان ۳۲ تخته ، استقرار کامل دستگاههای اجرایی تأثیرگذار ، احداث سد لاستیکی لاسک ، تسریع در ساخت مجتمع آدینه و پروژه های ورزشی از مهمترین مطالبات مردم شهرستان هستند که نیازمند عنایت مسئولان کشور و استان است .

نماینده ی فومن و شفت درمجلس شورای اسلامی هم گفت : برای ساخت راه ملاسرا شفت ، زنجان که دارای اهمیت ملی برای گیلان است امسال ۳۰ میلیارد ریال اختصاص یافته است .

ناصر عاشوری افزود : سد لاسک نیز امسال از طریق فاینانس ساخته می شود .

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی امام جمعه ی شفت نیز در شورای اداری با قدر دانی از سفر استاندار گیلان به شهرستان شفت ، تکمیل مجتمع آدینه ی شهرستان را برای اجرای برنامه های فرهنگی ضروری دانست و گفت :ساخت مصلی نیازمند توجه ی ویژه ی استاندار گیلان است ./منبع : استانداری گیلان

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی