گیلانیان
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ Wednesday, 21 April , 2021
نوامبر 2, 2020 کد خبر : 80176 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

استاندار گیلان :

تأکید بر ضرورت تقویت دولت الکترونیک برای کاهش اجتماعات انسانی / تمامی دستگاه‌ها ملزم به تقویت زیرساخت‌های لازم هستند

تأکید بر ضرورت تقویت دولت الکترونیک برای کاهش اجتماعات انسانی / تمامی دستگاه‌ها ملزم به تقویت زیرساخت‌های لازم هستند

گیلانیان : استاندار و رئیس ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونای گیلان گفت: برای افزایش انسجام ، شتاب در اجرای تصمیمات و نیز کاهش اجتماعات انسانی، بر تقویت دولت الکترونیک تاکید داریم و تمامی دستگاه ها ملزم هستند پیرامون کاهش میزان حضور مراجعان، با تقویت زیرساخت‌های لازم و استفاده از دولت الکترونیک و شبکه دولت، اقدامات جدی انجام دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع پیش از ظهر امروز (دوشنبه) در حاشیه نخستین نشست قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا که با حضور وزیران کشور و بهداشت، معاونان وزیر کشور، مسئولان کمیته های ستاد ملی و دبیران کارگروه‌های مناطق و نیز استانداران و رئیسان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور به صورت ارتباط تصویری برگزار شد؛ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: درپی برگزاری جلسه هفته گذشته ستاد ملی مقابله با کرونا با حضور رهبر معظم انقلاب و پیرو آن دستور رئیس جمهوری مبنی بر تشکیل قرارگاه مبارزه با این بیماری با مسئولیت وزیر کشور، امروز نخستین جلسه با حضور استانداران و رئیسان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار شد.

وی هماهنگی، نظارت بر اجرای تصمیمات ستاد ملی و پیگیری روند اجرا در سطح استان ها را از مهمترین مسئولیت های این قرارگاه عنوان و خاطرنشان کرد: هم اندیشی های خوبی در این جلسه برای پیشبرد تصمیمات ستاد ملی در سطح کشور و استان ها انجام گرفت.

نماینده عالی دولت در گیلان افزود: برای افزایش انسجام ، هماهنگی ها و شتاب در اجرای تصمیمات و انجام امور، بر تقویت دولت الکترونیک تاکید شد.

رئیس ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونای گیلان گفت: در این جلسه همچنین راهکارها و مولفه های مختلف درخصوص کاهش اجتماعات انسانی به عنوان عاملی مهم در شیوع این بیماری مورد بررسی قرار گرفت.

استاندار گیلان ادامه داد: براین اساس مقرر شد به شهرداری ها ابلاغ شود تا در مدتی معین، پیرامون کاهش میزان حضور مراجعان با تقویت زیرساخت‌های لازم و استفاده از دولت الکترونیک و شبکه دولت، اقدام جدی صورت گیرد.

دکتر زارع خاطرنشان کرد: این موضوع، محدود به شهرداری ها نیست و سایر دستگاه های اجرایی نیز باید در این خصوص اهتمام جدی داشته باشند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “