گیلانیان
چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ Wednesday, 8 February , 2023
نوامبر 27, 2013 کد خبر : 22635 خبر ها

از طریق فاینانس صورت می گیرد :

تامین دو هزار و یکصد میلیارد تومانی اعتبار برای انجام سه طرح بزرگ گیلان ان

تامین دو هزار و یکصد میلیارد تومانی اعتبار برای انجام سه طرح بزرگ گیلان ان

گیلانیان : دکتر محمدعلی نجفی با اشاره به جلسه مشترک با معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری و مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی که در تهران برگزار شد؛ اظهار کرد: این میزان اعتبار در نتیجه تصمیم گیری های انجام شده در این نشست برای تکمیل پروژه راه آهن رشت قزوین ، احداث سد شفاورد و تکمیل ۱۱ کیلومتر باقیمانده آزادراه رشت – قزوین تامین می شود.

   استاندار گیلان افزود : تخصیص این اعتبارات از امسال آغاز می شود .

 وی تصمیم گیری برای استفاده از امکانات موجود دولت تدبیر و امید و معاونت نظارت راهبردی رییس جمهوری برای اتمام پروژه های بزرگ استان و بالابردن سهم استان در بودجه ۹۳ را از دیگر اهداف تشکیل جلسه یادشده عنوان کرد  و اظهار داشت : در این نشست همچنین اتمام سایر پروژه های بزرگ استان در بخش های مختلف از جمله بیمارستان ها ، راه ، سدها، کشاورزی، آب و فاضلاب شهری و روستایی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 استاندار گیلان تصمیم گیری برای آغاز آسفالت چهار کیلومتر از ۱۱ کیلومتر باقیمانده آزادراه رشت – قزوین که عملیات زیرسازی آن به پایان رسیده از چند روز آینده را از دیگر تصمیمات این نشست مشترک ذکر کرد .

 دکتر نجفی با اشاره به خسارات سیل در گیلان گفت : جبران این خسارات در این نشست  مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

تامینی رئیس مجمع نمایندگان گیلان نیز با تاکید بر تعامل سازنده نمایندگان با مسولین ارشد گیلان گفت : نمایندگان استان تمام تلاش خود را به به کار خواهند گرفت تا گیلان سهم بیشتری در بودجه سال ۹۳ داشته باشد.

 وی افزود : با همکاری استاندار و حمایت های معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری بودجه اعتبارات   تکمیل طرح های مهم استان افزایش می یابد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی