- گیلانیان - http://guilanian.ir -

تاکید نماینده مردم رشت بر تقویت دانش و بینش سیاسی دانش‌آموزان و دانشجویان

گیلانیان : نائب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی نسبت به اندیشه‌های نوظهور در بین دانش‌آموزان و دانش جویان هشدار داد و تاکید کرد: باید دانش و بینش سیاسی دانش‌آموزان و دانشجویان در مقابل اندیشه‌های نوظهور تقویت پیدا کند.

جبار کوچکی نژاد امروز نسبت به اندیشه‌های نوظهور و انحرافی هشدار داد و اظهار کرد: اندیشه‌های نوظهور و انحرافی همچون تفکر شیرازی‌ها و سایر فرقه‌های خود خوانده دانش‌آموزان و دانشجویان را تهدید می‌کند.

وی بر لزوم آگاهی و دانش‌افزایی در قشر دانش‌آموز و دانشجو تاکید کرد و افزود: برای مقابله با اندیشه‌های نوظهور هم باید آگاهی و دانش دانش‌آموزان و دانشجویان را تقویت کرد و هم باید افزایش بینش سیاسی آن‌ها را ملاک قرار داد.

نائب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی بر لزوم قدرت حل مسئله و تحلیل جریانات از سوی قشر دانشجویان و دانش‌آموزان تاکید کرد و گفت: دانش‌آموزان باید مجموعه رفتارهایی را بیاموزند تا بتوانند در مقابل هر تهدید و هر تحدی‌ای دوام بیاورند و قدرت تجزیه‌وتحلیل داشته باشند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تصریح بر اینکه نباید دانش آموزان و دانشجویان در مقابل اندیشه‌های نوظهور تسلیم شوند و زود خود را ببازند، خاطرنشان کرد: مقاومت و پایداری در مقابل هر هجومی چه نرم و چه سخت جواب می‌دهد و باید فرهنگ مقاومت در مقابل اندیشه‌های نوظهور در بین محصلان و دانشجویان تقویت شود.