گیلانیان
پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ Thursday, 6 October , 2022
مارس 8, 2014 کد خبر : 25424 دسته‌بندی نشده

تا پایان سال ۹۳ عرشه تقاطع غیر همسطح مورد بهره برداری قرار می گیرد

تا پایان سال ۹۳ عرشه تقاطع غیر همسطح مورد بهره برداری قرار می گیرد

گیلانیان : در جریان بازدید رضا مسرور رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل این سازمان از روند اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح بر لزوم بهره برداری عرشه تقاطع غیر همسطح تا پایان سال ۹۳ تأکید نمود.

وی با بیان اینکه به منظور تسریع و تسهیل در مسیر تردد مسافرین نوروزی منطقه و تسریع در روند احداث عرشه محور اصلی تقاطع، مسیر تردد انحرافی در ضلع شمالی تقاطع غیر همسطح در حال ایجاد می باشد افزود: این مسیر انحرافی تا پایان سال جاری و پیش از حضور گردشگران عید ۹۳ مورد بهره برداری قرار می گیرد.

مسرور با تأکید بر لزوم تسریع در تکمیل پروژه های عمرانی باقی مانده منطقه گفت: پروژه تقاطع غیر همسطح به عنوان حلقه تکمیل کننده محور چهارخطه در محل اتصال با مجتمع بندری کاسپین بزرگترین تقاطع غیرهمسطح گیلان است که از اهمیت ویژه ای در مسیر حمل و نقل منطقه آزاد انزلی برخوردار بوده و پیمانکار مربوطه باید نسبت به تکمیل عرشه تقاطع تا پایان سال ۹۳ اقدام نماید.

گفتنی است تقاطع غیر همسطح از نوع شبدری است که طول مسیر اصلی روگذر آن ۱۳۸۵ متر با ۴ رمپ(ramp) و ۴ لوپ (loop) که طول آنها از ۳۰۰ تا ۹۶۰ متر، در کیلومتر ۱٫۵ محور چهار خطه حسن رود به زیباکنار در حال اجراء می باشد.

در جریان این بازدید معاون فنی و عمرانی، مدیران سازمان و پیمانکار و مشاور پروژه حضور داشتند./منبع : روابط عمومی منطقه آزاد انزلی

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی