گیلانیان
سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ Tuesday, 27 September , 2022
اکتبر 10, 2014 کد خبر : 30386 خبر ها

تبدیل یک خیابان رشت به باتلاق گاوخونی + تصویر

تبدیل یک خیابان رشت به باتلاق گاوخونی + تصویر

اختصاصی گیلانیان : شهروندی که گذرش به اصفهان افتاده بود در نهایت تعجب در یکی از خیابان های شهر دید شهرداری با نصب پرده ای ضمن عذر خواهی از شهروندان اعلام کرده که ناگزیر است از ساعت ۱۰ شب لغایت ۴ صبح فلان شب در این خیابان به طول بهمان مقدار حفاری نماید !

از آنجائی که تعیین وقت دقیق حفاری برای شهروندی رشتی تازگی و در شهرش بی سابقه بود از کسبه محل سوال کرد : آیا شهرداری می تواند در این فرصت تعیین شده کار را شروع و تمام و رفع سد معبر نماید ؟ پاسخ شنید : این حد اکثر زمان است و اکثر مواقع زودتر هم انجام می شود !!

با این توصیف اگر شهروند رشتی و اصفهانی را با هم مقایسه کنیم این نتیجه قطعی خواهد شد که شهروند اصفهانی به توان عمرانی عوامل شهرداری ایمان دارد و از سر ایمان از آنان دفاع می نماید ولی شهروند رشتی اگر کار شاخص عمرانی از متولیان شهر ندیده و نمی بیند ولی به این مهم ایمان دارد که اینان در پیاده سوار کردن شهردار ید طولائی دارند که آمار شهرداران عزل و نصب شده از زمان اغاز به کار شورا بهترین گواه این مدعا است .

چون همه هم و غم ها به جای اینکه به عمران شهری و تامین رفاه عمومی مصروف شود متوجه عزل و نصب شهردار است از این رو کنده کاری جنب خیابان آزادگان – روبروی بانک خون آنقدر طولانی می شود که تبدیل به باتلاق گاوخونی می شود و یا حفاری خیابان گذر فرخ به خمیران زاهدان در طول تابستان به دلیل گرما ! نیمه کاره رها می شود ولی با آغاز فصل بارندگی و خنک شدن هوا از سر گرفته می شود و زندگی مردم ساکن در این اطراف را در تابستان خاک آلود و در این فصل گل آلود و در حقیقت به جهنم تبدیل می نماید .

چه خوب است به جای تشدید اختلافات ، من برتر طلبی و کسب قدرت در راستای حفظ منافع عمومی و ایجاد رفاه گذشت و مهربانی پیشه شود و اغراض شخصی و گروهی نادیده گرفته شود تا زمان خدمت صرف آوردن نیروی مدیر و فنی و کارآمد از خارج استان شود ولی چند صباح دیگر نیروی وارداتی منتخب خود را ناکارآمد معرفی شود که  باید برود ؟! چرا ؟ به چه دلیل ؟ هنوز برای همگان قابل هضم نیست .

بهرتقدیر انتظار این است که تمام توان در جهت تامین رفاه شهروندان اعم از طرح و اجرا و نظارت بکار گرفته شود و این مهم قربانی مقاصد شخصی و گروهی نشود تا شهروندان به مصیبت های زیر مبتلا شوند ؟!

B-2

B-3

B-4

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی