گیلانیان
یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ Sunday, 4 December , 2022
فوریه 23, 2012 کد خبر : 7232 خبر ها

از دقایق اولیه روز پنج شنبه 4 اسفند :

تبلیغات رسمی انتخابات مجلس نهم آغاز شد

تبلیغات رسمی انتخابات مجلس نهم آغاز شد

رقابتهای نفس گیر داوطلبان نمایندگی مجلس نهم در گیلان از ساعات اولیه بامداد پنج شنبه ۴ اسفند آغاز شد.

گیلانیان : ۱۱۹ نامزد تائید صلاحیت شده نمایندگی مجلس در گیلان بطور رسمی یک هفته فرصت دارند تا خودشان و برنامه هایشان را به مردم معرفی کنند. هرچند پیش از این بعضی ها بطور غیر رسمی در محافل خصوصی برنامه هایشان را برای طرفدارانشان معرفی کردند ولی این تبلغیات بطور علنی از اولین دقایق اولیه روز پنج شنبه ۴ اسفند شروع شده  و تا پایان روز ۱۰ اسفند ادامه دارد.

براساس جدول زمان بندی انتخابات وزارت کشور نتایج بررسی صلاحیت نامزدهای نمایندگی را به مراکز حوزه های انتخابیه ابلاغ کرده است و فرمانداریها هم دیروز این نتایج را به کاندیداها اعلام کرده اند.۱۱۹ نفر در یازده حوزه انتخابیه گیلان برای راهیابی به خانه ملت با هم رقابت می کنند.گیلان در مجلس شورای اسلامی ۱۳ کرسی دارد.
بر اساس اعلام غلامعلی رضوانی رئیس ستاد انتخابات استان در حوزه انتخابیه رشت ۳۳ نامزد ، در حوزه انتخابیه تالش – رضوانشهر و ماسال ۱۶ نامزد ، در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل ۱۴ نامزد ، در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه ۱۱ نامزد ، در حوزه انتخابیه لنگرود ۱۰ نامزد، در حوزه انتخابیه رودبار ۹ نامزد ، در حوزه انتخابیه رودسر و املش ۷ نامزد ، در حوزه انتخابیه صومعه سرا ۶ نامزد ، در حوزه انتخابیه فومن و شفت ۵ نامزد، در حوزه انتخابیه آستارا ۴ نامزد و در حوزه انتخابیه بندرانزلی ۴ نامزد تائید صلاحیت شده اند.

اخبار مرتبط

نظرات

  • چرا آمار گیری سایت رو برداشتین ؟

  • نظرسنجی گیلانیان با موضوع ” عملکرد کدامیک از نمایندگان حال حاضر گیلان در مجلس هشتم را موفق تر ارزیابی می کنید ؟ ” چون شامل نمایندگان قبلی استان بوده است بنابراین با شروع رسمی تبلیغات انتخاباتی نامزد های نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دیگر کاربردی نیست از این جهت شیوه جایگزین آن را گیلانیان متعاقبا ملاحظه خواهند فرمود

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی