گیلانیان
چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱ Wednesday, 29 June , 2022
سپتامبر 7, 2021 کد خبر : 82252 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

رئیس مجمع نمایندگان گیلان :

“تجربه و برنامه‌محوری” ملاک معرفی گزینه‌های پیشنهادی استانداری گیلان به وزیر کشور است

“تجربه و برنامه‌محوری” ملاک معرفی گزینه‌های پیشنهادی استانداری گیلان به وزیر کشور است

گیلانیان : رئیس مجمع نمایندگان گیلان گفت: تجربه و برنامه‌محوری ملاک مجمع نمایندگان گیلان برای معرفی گزینه‌های پیشنهادی جایگاه استاندار به وزیر کشور است.

حجت‌الاسلام محمد صفری درباره انتخاب استانداران اظهار داشت: رویکرد دولت آیت‌الله رییسی مبنی بر تشکیل دولت قوی و کارآمد و مشکلات اقتصادی و عمرانی موجود در کشور می‌طلبد تا استاندارانی که انتخاب می‌شوند در تراز سیاست‌های دولت جدید باشند.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: از این رو ملاک‌های انتخاب یک استاندار در درجه نخست جدای از ویژگی‌های شخصیتی نظیر تعلق خاطر به انقلاب، ساده‌زیستی و عدم تمایل به مطامع دنیوی باید کارآمدی، تجربه و برنامه محور بودن فرد باشد.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اگر شخصی برنامه جامع و مدونی برای احصاء نیازمندی‌های استان گیلان و حل مشکلات آن داشته و می‌تواند برای رفع مشکلات استان به بدنه حاکمیت ورود کند خود را برای این منصب معرفی کند.

نماینده مردم رودسر و املش در در مجلس با تأکید بر ضرورت داشتن برنامه‌ای مدون از سوی گزینه‌های مطرح برای منصب استانداری گیلان تصریح کرد: در صورت عدم وجود ویژگی‌های مذکور در گزینه‌های مطرح مجمع نمایندگان گیلان نمی‌تواند برای معرفی این افراد به وزیر کشور گامی بردارد.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:  از این رو از  همه جریان‌های سیاسی و اشخاصی که به‌دنبال پذیرفته شدن در جایگاه استانداری استان گیلان هستند  انتطار داریم که باتجربه بوده و برنامه محور باشند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی