گیلانیان
شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ Saturday, 18 September , 2021
سپتامبر 7, 2021 کد خبر : 82252 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

رئیس مجمع نمایندگان گیلان :

“تجربه و برنامه‌محوری” ملاک معرفی گزینه‌های پیشنهادی استانداری گیلان به وزیر کشور است

“تجربه و برنامه‌محوری” ملاک معرفی گزینه‌های پیشنهادی استانداری گیلان به وزیر کشور است

گیلانیان : رئیس مجمع نمایندگان گیلان گفت: تجربه و برنامه‌محوری ملاک مجمع نمایندگان گیلان برای معرفی گزینه‌های پیشنهادی جایگاه استاندار به وزیر کشور است.

حجت‌الاسلام محمد صفری درباره انتخاب استانداران اظهار داشت: رویکرد دولت آیت‌الله رییسی مبنی بر تشکیل دولت قوی و کارآمد و مشکلات اقتصادی و عمرانی موجود در کشور می‌طلبد تا استاندارانی که انتخاب می‌شوند در تراز سیاست‌های دولت جدید باشند.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: از این رو ملاک‌های انتخاب یک استاندار در درجه نخست جدای از ویژگی‌های شخصیتی نظیر تعلق خاطر به انقلاب، ساده‌زیستی و عدم تمایل به مطامع دنیوی باید کارآمدی، تجربه و برنامه محور بودن فرد باشد.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اگر شخصی برنامه جامع و مدونی برای احصاء نیازمندی‌های استان گیلان و حل مشکلات آن داشته و می‌تواند برای رفع مشکلات استان به بدنه حاکمیت ورود کند خود را برای این منصب معرفی کند.

نماینده مردم رودسر و املش در در مجلس با تأکید بر ضرورت داشتن برنامه‌ای مدون از سوی گزینه‌های مطرح برای منصب استانداری گیلان تصریح کرد: در صورت عدم وجود ویژگی‌های مذکور در گزینه‌های مطرح مجمع نمایندگان گیلان نمی‌تواند برای معرفی این افراد به وزیر کشور گامی بردارد.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:  از این رو از  همه جریان‌های سیاسی و اشخاصی که به‌دنبال پذیرفته شدن در جایگاه استانداری استان گیلان هستند  انتطار داریم که باتجربه بوده و برنامه محور باشند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد