گیلانیان
سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022
اکتبر 4, 2022 کد خبر : 83968 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

فرمانده سپاه قدس گیلان :

تجزیه طلبی از اهداف ایجاد آشوب در ایران توسط استکبار است

تجزیه طلبی از اهداف ایجاد آشوب در ایران توسط استکبار است

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان تجزیه طلبی را یکی از اهداف مهم ایجاد آشوب در جمهوری اسلامی توسط استکبار عنوان کرد و گفت: دشمن با آشوب به دنبال کاهش قدرت ایران در جهان است.

سردار محمد عبدالله پور پیش از ظهر سه شنبه در همایش جهاد تبیین در عصر روایت‌ها که در سالن اجتماعات مجتمع عقیدتی سیاسی سپاه قدس گیلان برگزار شد، اعتراض در کشور را حق طبیعی مردم دانست و اظهار کرد: جمهوری اسلامی با اعتراض مشکلی نداشته و ندارد و در طول سال چندین اعتراض قانونی در این کشور انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه صف اعتراض از اغتشاش جدا است، به بصیرت مثال زدنی مردم گیلان در برهه‌های مختلف جامعه اشاره کرد و افزود: ملت ایران و گیلان در همایش و راهپیمایی امت رسول الله و امام رضایی‌ها خط مشی خود را از استکبار جدا کردند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه دلایل جنگ روانی استکبار علیه جمهوری اسلامی باید ریشه یابی شود، اضافه کرد: حجاب بهانه دشمن و استکبار علیه جمهوری اسلامی بوده و هدفشان تجزیه ایران است و دخترانی با حجاب کم هم وجود دارد که عاشقانه به ایران اسلامی عشق می‌ورزند.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به جنایت‌های پلیس آمریکا و اروپا علیه مردمان این سرزمین گفت: در آمریکا و کشورهای اروپایی افراد بسیاری توسط پلیس این کشورها کشته می‌شوند ولی رسانه‌های معاند هیچ واکنشی به این اتفاقات ندارند و سکوت اختیار می‌کنند اما با کوچک‌ترین اعتراضی در جمهوری اسلامی، سنگر جنگ روانی برپا می‌کنند.

حفظ تمامیت ارضی کشور خط قرمز نظام است

وی با بیان اینکه دشمن ایجاد آشوب در جمهوری اسلامی را برای آبان ماه برنامه‌ریزی کرده بوده است، افزود: دشمن بعد از فوت مهسا امینی زودتر از موعد مقرر اقدامات خود را آغاز کرد که منجر به واکنش سریع مردم و نیروی انتظامی و امنیتی شدند.

فرمانده سپاه قدس گیلان تجزیه طلبی را یکی از اهداف مهم ایجاد آشوب در جمهوری اسلامی توسط استکبار برشمرد و بیان کرد: برخی کشورها همسایه تلاش می‌کنند تا راه ارتباطی ایران با اروپا را قطع کنند ولی طبق فرمایشات مقام معظم رهبری تغییر خط مرزی در جمهوری اسلامی خط قرمز این نظام بوده و با شدیدترین واکنش ایران مواجه خواهد شد.

سردار عبدالله‌پور با تاکید بر اینکه ایران، چین و روسیه در حال تقابل با قدرت اتحادیه اروپا هستند، تصریح کرد: دشمن برای جلوگیری از این اتفاق مسئله تایوان را برای چین، اوکراین برای روسیه و تجزیه برای جمهوری اسلامی را ایجاد کرد ولی در ایران با پاسخ قاطع مردم مواجه شدند.

وی با قدردانی از وحدت شیعیان و مردمان اهل سنت در سیستان و بلوچستان در مقابله با فتنه و ایجاد آشوب در زاهدان، افزود: دشمن با استفاده از گروهک‌های تروریستی در سیستان و بلوچستان سعی داشتند اقداماتی انجام دهند که زاهدان سقوط کند ولی مردم و نیروهای امنیتی و انتظامی مانع از انجام این کار شدند.

قدرت نفوذ رسانه‌های معاند در فضای مجازی مهره اصلی دشمن

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه حوادث اخیر حاوی درس‌ها و عبرت‌ها برای جمهوری اسلامی است، گفت: بعد از انقلاب چنین فتنه‌ای با این حجم از ساماندهی در استان گیلان و کشور را نداشتیم ولی اتفاقات تلخ اخیر درس‌هایی برای جمهوری اسلامی داشت و آن هم اتحاد و وحدت ملت ایران در مقابل تمامی حوادث بوده است.

سردار عبدالله‌پور افزایش قدرت نفوذ رسانه‌های معاند در فضای مجازی را مهره اصلی دشمن دانست و اضافه کرد: شمار بسیاری از افراد درگیر در اغتشاشات اخیر نسل جوان و نوجوان بودند و تحلیل درست و مناسبی از واقعیت‌ها و مسائل روز نداشتند و تحت تأثیر رفتارهای هیجانی شدند.

وی از دستگیری تمامی افراد آسیب زننده به اموال مردم و دولتی خبر داد و افزود: با تلاش‌های نیروهای امنیتی تمام افرادی که به اموال دولت و مردم آسیب زدند دستگیر شدند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به برقراری امنیت کامل استان توسط نیروهای امنیتی بیان کرد: بر اساس آمار ۳۹ درصد افراد بازداشت شده تحت تأثیر رسانه بوده و ۶۰ درصد گفتند در خیابان دچار هیجان شدند به این منظور متولیان امر باید در عرصه فضای مجازی و رسانه حضوری مؤثر داشته باشند.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه جهاد تبیین افزود: برای جهاد تبیین در عرصه رسانه باید راه حلی ایجاد شود و برای تحقق این امر و حفظ انقلاب اسلامی از هیچ چیزی نباید ترسید.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد