چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ Wednesday, 18 July , 2018
مرداد ۱۳, ۱۳۹۴ کد خبر : 39554 خبر ها

تجلیل از افتخار آفرینان گیلانی در آزمون سراسری سال ۹۴

تجلیل از افتخار آفرینان گیلانی در آزمون سراسری سال ۹۴

گیلانیان : از افتخار آفرینان گیلانی در آزمون سراسری سال ۹۴ با حضور استاندار گیلان قدردانی شد.

دکتر نجفی در این مراسم که در استانداری با حضور حائزین  رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور سراسری سال ۹۴ و خانواده های آنان برگزارشد با بیان اینکه بدون تردید کسب این موفقیت علمی جز در سایه ایمان به پروردگار متعال، پشتکار و دعای خیر والدین، زحمات و تلاش معلمان بدست نمی آید  گفت : موفقیت و افتخار آفرینی دانش‌آموزان گیلانی درآزمونهای علمی همانند  کنکور سراسری سال ۹۴ نوید بخش فردایی روشن و یادآور شور و شوق بی وقفه و مداوم علم آموزان و تلاشگران عرصه ی دانایی است.

نماینده عالی دولت در گیلان به دانشمندانی  که روزی در همین استان دانش آموزان  بودند و اکنون در سطح دنیا افتخار آفرین هستند اشاره و خاطر نشان کرد : باتوجه به رتبه هایی که شما در این آزمون کسب کرده اید در دانشگاهتان نیز با سعی وتلاش برتر خواهید بود و در دانشگاه های بزرگ ایران و دنیا با حفظ هویت اسلامی و  ایرانی تأثیرگذار می شوید.

وی نقش خانواده ها و معلمان را در دستیابی به این افتخارات بسیار مهم عنوان کرد و افزود : این افتخارات که فرزندان گیلانی را برترین های استان لقب داده است ناشی از تلاش نقش آفرین و حضور موثر معلمان و خانواده هایی است که در پایه های تحصیلی مشوق آنان بوده است.

وی اخلاق مداری را رسالت مهم افتخار آفرینان دانست و تصریح کرد : بخش عظیمی از توفیقات حاصل شده از موهبت الهی بوده است و از این فرصت برای خدمت به این نظام و مملکت اسلامی استفاده نمایید.

مدیر کل آموزش و پرورش استان  نیز در این نشست گفت : با برنامه های خوبی  که به صورت رشد متوازن در بین قبول شدگان در آزمون سراسری داشتیم از ۲۹ نفر در سال ۹۳ در رتبه های تک رقمی و دو رقمی به ۳۸ نفر ارتقاء یافتیم.

مهدی حاجتی افزود : استاندار در شورای برنامه ریزی استان ۲ درصد از درآمدهای نفت و گاز را برای سرمایه گذاری در آموزش و پرورش اختصاص دادند که خروجی اش چنین افتخاراتی برای استان شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش