گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
آگوست 18, 2012 کد خبر : 11700 خبر ها

توسط عظمتی فرماندار رشت بعمل آمد

تجلیل از پرسنل آزاده فرمانداری رشت

تجلیل از پرسنل آزاده فرمانداری رشت

گیلانیان : از پرسنل آزاده فرمانداری شهرستان رشت در دفتر فرماندار تجلیل بعمل آمد .

سید ولی‌الله عظمتی در دیدار با کارکنان آزاده فرمانداری رشت اظهار داشت:  آزادگان اسطوره‌ های صبر و استقامت و بردباری هستند ،  آنان در زمان جنگ به خوبی رسالت خود را انجام دادند و در اسرات آزادی را معنا کردند و بزرگداشت ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان سر افراز به میهن اسلامی مروری برافتخارات غیورمردان و ایثارگران این مرز و بوم است

وی افزود: همگی شاهد بودیم که خداوند چگونه صدام و صدامیان رابه جزای اعمالشان به واسطه دنائت و پستی اعمالی که نسبت به مردم ایران و رزمندگان روا داشتند ، رساند.

 وی بابیان ابنکه آزادگان سند افتخار و حریت نظام جمهوری اسلامی ایران هستند بر این جمله مقام معظم رهبری تاکید نمود که” ایستادگى و مقاومت آزادگان سرافراز ما در طول سالهاى سخت اسارت، ملت ایران را رو سفید و سر بلند کرده است.

عظمتی یادآور شد: آزادگان اسطوره‌های صبر و استقامت و بردباری هستند که باتلاش و پایمردی تاآخرین لحظه با دشمن جنگیدند

وی بابیان اینکه نسل جوان و پویای جامعه به دنبال کشف حقایق و راز‌های دلاوری‌های رزمندگان دردوران جنگ تحمیلی هستند،اظهارداشت: باید واقعیت‌های دوران دفاع مقدس برای جوانان و نوجوانان کشور بازگو شود.

وی یادآورشد: آزادگان تمام مصیبت‌ها و شکنجه‌های سخت را برای حفظ اعتقادات و ارزش‌های اسلامی و انسانی به جان خریدند و سرافرازانه به میهن اسلامی بازگشتند.

درپایان این نشست که جمعی از کارکنان آزاده فرمانداری رشت و همکاران جانباز و فرزندان شهید هم حضور داشتند فرزندان شهید به بیان نظرات وپیشنهادات خود پرداختند و از سه تن از آزادگان معزز تجلیل به عمل آمد و یکی از آزدگان نیز به بیان خاطره از دوران اسارت  خودپرداخت.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی