گیلانیان
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ Friday, 29 May , 2020
می 22, 2020 کد خبر : 78607 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

تجمعات اعتراضی علیه رژیم صهیونیستی در برخی شهرهای گیلان برگزار شد‌

تجمعات اعتراضی علیه رژیم صهیونیستی در برخی شهرهای گیلان برگزار شد‌

گیلانیان : مردم روزه‌دار گیلان در برخی از شهرهای این استان علیه جنایات و ظلم‌های رژیم صهیونیستی تجمعات اعتراضی برگزار کردند.

نمازگزاران مومن و روزه‌دار گیلانی امروز پس از آیین عبادی سیاسی نماز در برخی از نقاط استان گیلان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و گرامیداشت روز قدس تجمع کردند.

مردم در شهرهای تالش، شفت، ماسال، رضوانشهر، پره‌سر، سیاهکل، اسالم، حویق و لیسار برای دفاع از آرمان‌های امام خمینی(ره) تجمع کردند و خشم و انزجار خود از اقدامات جنایتکارانه رژیم غاصب صهیونیستی را نشان دادند.

مردم مومن و روزه‌دار گیلان در حالیکه هوا امروز نسبت به روزهای گذشته گرم‌تر است اما از وظیفه شرعی و اخلاقی خود یعنی دفاع از مظلومان دست نکشیده و پس از به‌جا آوردن نماز جمعه از برادران و خواهران مسلمان خود در فلسطین با سردادن شعارهای اعتراضی حمایت کردند.

مردم استان گیلان با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» خواستار پایان دادن به ظلم چندین ساله علیه مسلمانان مظلوم فلسطین شدند و حمایت خود از قبله نخست مسلمانان یعنی قدس شریف را اعلام کردند.

انقلاب اسلامی ایران از همان روزهای نخست پیروزی خود و با تدبیر هوشمندانه امام خمینی(ره) و نامگذاری روز جهانی قدس در راستای حمایت از مظلومان فلسطینی و قدس شریف حرکت کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

اسناد دفاع‌ مقدس رزمندگان استان گیلان منتشر می‌شود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان :

اسناد دفاع‌ مقدس رزمندگان استان گیلان منتشر می‌شود

امنیت سرمایه‌گذاری را در استان تأمین می‌کنیم

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری :

امنیت سرمایه‌گذاری را در استان تأمین می‌کنیم